Beşiktaş-Konya maçı hakemi Ümit Öztürk: Dünden beri şok içindeyim!

Konya'daki karşılaşmayla ilgili "Vicdanım rahat" açıklaması yaptığı iddia edilen Ümit Öztürk, açıklamalarda bulundu.

SPOR .
beşiktaş-konya maçı hakemi ümit öztürk: dünden beri şok içindeyim!

Haftanın en kritik ve heyecanlı 90 dakikasına sahne olan Konyaspor - Beşiktaş karşılaşmasında düdük çalan hakem Ümit Öztürk, bugün bazı medya organlarında yer alan ve kendine ait olduğu iddia edilen açıklamaları yalanladı.

Konya'daki karşılaşmayla ilgili "Vicdanım rahat" açıklaması yaptığı iddia edilen Ümit Öztürk, "Bugün medyada yönettiğim Konyaspor-Beşiktaş maçına yönelik benim ağzımdan yazılan tüm ifadeler gerçek dışıdır. Kamuoyunun bunu böyle bilmesini istiyorum" dedi.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Öztürk, karşılaşma sonrası İstanbul uçağında üç gazeteci arkadaşla sohbet ettiğini ancak yönettiği maça dair iddia edildiği gibi verdiği kararlara yönelik tek bir yorumu veya açıklaması olmadığını söyledi.

Öztürk, "Bu sabah yazılanlara bakınca pes dedim. Biz orada genel bir sohbet ettik. Meslek hayatından özel hayattan bahsettik. Biraz VAR hakkında konuştuk. Ama bugün bakıyorum benim ofsaytla ilgili, Medel'in penaltısı ve Vida'nın kırmızısıyla ilgili ağzımdan ifadeler kullanılmış. Benim bu maça yönelik o sohbette adı geçen tek kişi Pepe idi. Oyuncuların genel tavırlarından bahsederken Pepe'nin maçtan sonra gelip teşekkür ettiğini söyledim. Onca yazıdaki tek doğru Pepe'nin teşekkürüydü" açıklamasını yaptı.

2-2 biten Konya-Beşiktaş maçıyla ilgili verdiği kararların arkasında olduğu ve bu maça yönelik "Vicdanım rahat" açıklaması yaptığı iddia edilen Ümit Öztürk, "Böyle bir şey demedim, dememde. Sadece genel sohbet sırasında hakem sahada gördüğünü çalar kararın öyle olduğuna inanın onun için vicdanı rahattır Ben bunu mantık çerçevesinde genel bir düşünce olarak söyledim. Beşiktaş maçıyla ilgili böyle bir şey asla demedim. Mesela bazı oyuncuların hakemlere yardımcı olduğu yönünde yine genel hakemlik sohbeti yaparken Gökhan Gönül'ün adı geçti. Ama benim genel kullandığım ifadeleri alıp bu Konya - Beşiktaş maçına yönelik yapmışlar ayıp etmişler. Kaldıki sohbet bittiğinde arkadaşlar hocam merak etme bir şey yazmayız dediler. Bende içimden "yazılacak ne dedim ki yazmayız' diyorlar dedim. O şekilde ayrıldık. Dünden beri şok içindeyim" dedi. (Sporx)

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Beşiktaş-Konya maçı hakemi Ümit Öztürk: Dünden beri şok içindeyim!
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.