Mert Günok da Avrupa'ya gidebilir!..

Salih'in F.Bahçe'den ayrılmasının ardından bir isim daha Avrupa'ya gidebilir.

SPOR .
mert günok da avrupaya gidebilir!..

Fenerbahçe’de sözleşmesi 2017 yılında bitecek olan Volkan Demirel’in her fırsatta, “En az 5 yıl daha oynarım” demesi yedeği Mert Günok’un gözünü korkuttu. Volkan olduğu sürece Fenerbahçe’de birinci kaleci olmayacağını düşünen genç kalecinin gelecek sezon sonunda bitecek sözleşmesini uzatma konusunda tedirgin olduğu iddia edildi.

Vatan'da yer alan habere göre, 5 sene sonra Volkan futbolu bıraktığında 30 yaşına geleceğini belirten Mert’in, yönetimin sunduğu sözleşme uzatma teklifine çekimser davrandığı bildirildi. Mert’in aynen Salih Uçan gibi kendisi için yurt dışından gelen teklifleri değerlendirmeyi düşündüğü bu konuda Aziz Yıldırım’dan izin isteyebileceği ise gelen bilgiler arasında.

Mert’in Fenerbahçe’yi çok sevdiği, camia içinde olmaktan çok mutlu olduğu ama yedek beklemenin de kendisine ve yeteneklerine ihanet olduğunu eski hocaları tarafından kendisine söylenmesinin kafasını karıştırdığı bildirildi.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Mert Günok da Avrupa'ya gidebilir!..
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.