Ünal Aysal'dan Semih Kaya'ya yüzde 100 zam

Aysal’ın, ‘Çok memnunuz, ona bir jest yapacağız’ sözleri üzerine Semih’e zam çalışması başlatıldı. 1.4 milyon TL’lik ücretinin 2 katına çıkması için yarın yönetim kurulunda görüşme yapılacak.

SPOR .
ünal aysaldan semih kayaya yüzde 100 zam

Semih Kaya’nın örnek davranışı G.Saray yönetimi tarafından da ödüllendirilecek. Başkan Ünal Aysal’ın karşılaşmadan sonra, “Semih’ten çok memnunuz. Ona bir jest yapacağız” sözlerinin kapsamı da ortaya çıkmaya başladı. Akşam'ın haberine göre, geçtiğimiz Kasım ayında Semih’e iyi bir zam yapan yönetimin oyuncuya yüzde yüz zam yapmaya hazırlandığı bildirildi. Yarın yönetim kurulunda bu oyuncunun durumu masaya yatırılacak.

1 MİLYON EURO OLACAK

Yurt dışından da teklifler alan Semih Kaya’ya Kasım ayında G.Saray yönetimi jest yapmış ve ücretini 1 milyon 400 bin TL’ye çıkartmış, ayrıca maç  başı 20 bin TL ödemeyi taahhüt etmişti. Semih’in sözleşmesinde önümüzdeki sezon da 1.5 milyon TL alması ön görülüyor. Ancak Başkan’ın talimatıyla 2016’ya kadar olan sözleşmesinin uzatılması ve ücretinin 1 milyon euroya yükseltilmesi planlanıyor.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Ünal Aysal'dan Semih Kaya'ya yüzde 100 zam
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.