Caner kendini böyle savundu

Fenerbahçe'nin Kayseri Erciyesspor ile oynadığı karşılaşmada rakibine yaptığı müdahaleyle tartışılan Caner Erkin kendini savundu.

SPOR .
caner kendini böyle savundu

Fenerbahçe'nin Kayseri Erciyesspor ile oynadığı karşılaşmada rakibine yaptığı müdahaleyle tartışılan Caner Erkin kendini savundu.

Rakibi yerdeyken topla karışık yaptığı sert müdahale sebebiyle tepki toplayan Caner Erkin, niyetinin sadece “Top” olduğu söyledi.

Pozisyonun ardından yerde kalan Yasin’e ‘Kusura bakma niyetim sadece topu kapmaktı” diyen Caner’i rakibi anlayışla karşıladı ve bir tepki vermedi. Futbolcu maçın ardından yakın çevresine “Belki ikinci müdahalem biraz sert gelebilir ama niyetim sadece topu almaktı. Sonunda da aldım. Konunun Yasin ile ilgisi yok. O da zaten art niyetim olmadığını anladı” ifadelerini kullandı.

‘Faul değil, insanlık suçu’

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Caner Erkin’in yerde yatan Yasin’i tekmelemesine ve hakemin bu pozisyona kırmızı kart göstermemesine sert tepki verdi.

Özhaseki, “Pozisyonu defalarca izledim. Caner’in tekmelediği Yasin, gitse savcılığa suç duyurusunda bulunsa, kasti adam yaralamaktan yargılanır. Faul değil, insanlık suçu. 3 kez tekme atacaksınız ve hakem onu görmeyecek. Hakemim diye alına salına dik dik gezsin. O hareketi Kayseri Erciyessporlu futbolcu yapsa hakem 30 metreden kırmızı kartı çıkartır koşa koşa gelirdi, 3 kez de kırmızı kart gösterirdi. Fakat Fenerbahçeliye yapılamıyor. Ayıptır, günahtır” dedi.

Milliyet

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Caner kendini böyle savundu
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.