Rıdvan Dilmen: O belge sahte

“Aziz Bey’e raporu sordum. Evrağı bana gösterdi, ‘Bu sahte. Ayağım kısa diye rapor almadım’ dedi. Dava açıp belgeye açıklık getirilmesini isteyecek.”

SPOR .
rıdvan dilmen: o belge sahte

YORUMCU Rıdvan Dilmen, önceki gün Beyaz TV’de yayınlanan ‘Derin Futbol’ programına telefonla bağlanıp, F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım’a ait olduğu öne sürülen ‘çürük raporu’yla ilgili açıklamalar yaptı.

Pazartesi sabahı Aziz Yıldırım’la görüştüğünü belirten Dilmen, “Çay içmeye gittim ve kendisine programlarda konuşulan çürük raporunu sordum. Ayrıca ‘Sağlık kontrolüne yeğeniniz Osman Bey’i (Yalçın) soktunuz mu?’ diye sordum. Programları ve konuşulanları izlememiş. 

AVUKATI Abdullah Bey’i (Kaya) çağırdı, ‘Hâlâ dava açmadınız mı? Niye açmadınız? Yarın hemen yapın’ dedi. Mehmet Bey (Baransu) tarafından paylaşılan ve konuşulan bu raporun gerçek olmadığını, sahte olduğunu söyledi. Hatta raporu bana da gösterdi. Ben de gördüm. Bana ‘Asla ve asla ayağım 6-7 santim kısa diye bir rapor almadım. Bu evrak nasıl böyle düzenlenir ve şubelerde dolaşır bu konu aydınlatılsın’ dedi” şeklinde konuştu.

‘BU KONU AYDINLATILSIN’

DİLMEN ayrıca Yıldırım’ın bu belgeyi yapanları savcılığa vereceğini belirtip “Milli Savunma Bakanlığı, Genelkurmay ve devlete yazılar yazılacak. Konunun aydınlatılması istenilecek. Raporun sahte olduğuna dair resmi kuruluşlardan açıklama talep edilecek” diye konuştu.

Star
 

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Rıdvan Dilmen: O belge sahte
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.