Aslı Çakır Alptekin için özel yarış

Milli atlet, 2016 Rio Olimpiyatları'nda yarışabilmek adına gerekli kotayı alabilmek için, bu akşam olimpik deneme yarışına katılacak.

SPOR .
aslı çakır alptekin için özel yarış

Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi (CAS) tarafından pistlerden men cezasında indirime gidilen Aslı Çakır Alptekin, bu akşam olimpik deneme yarışlarına katılacak.

CAS'ın kararından sonra 5 Temmuz Salı gününden itibaren pistlere dönebilme şansını eline geçiren Aslı, 11 Temmuz tarihine kadar Rio Olimpiyat Oyunları'nda yarışabilmek adına gerekli kotayı almaya çalışacak

Uluslararası Atletizm Federasyonları Birliği, milli atletin 5 Temmuz tarihinden önce kota yarışlarına katılmasına şans tanıdı.

Türkiye Atletizm Federasyonu (TAF) İstanbul İl Temsilciliği tarafından Atatürk Olimpiyat Stadı pistinde bu akşam yapılacak olimpik deneme yarışına katılacak milli atlet, 1500 metrede olimpiyat kotası alabilmek için 4:07.00'lık zamanı geçmeye çalışacak. 

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Aslı Çakır Alptekin için özel yarış
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.