2017 Akdeniz Ülkeleri Oryantiring Şampiyonası Türkiye'de

Akdeniz Ülkeleri Oryantiring Birliği (COMOF), 2017 Akdeniz Ülkeleri Oryantiring Şampiyonası'nın Türkiye'de düzenlenmesine karar verdi.

SPOR .
2017 akdeniz ülkeleri oryantiring şampiyonası türkiyede

Türkiye Oryantiring Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, COMOF, Sırbistan’da gerçekleştirdiği yönetim kurulu toplantısında 2017 Akdeniz Ülkeleri Oryantiring Şampiyonası’nın Antalya’da yapılmasını kararlaştırdı. Şampiyona 23-26 Şubat tarihlerinde düzenlenecek.

Toplantıda ayrıca 2018 yılındaki şampiyonanın Mısır'da, 2019'da da İspanya'da yapılmasına karar verildi. 

Toplantıda üye ülkeler Türkiye, Sırbistan, İspanya, Kıbrıs Rum Kesimi, Mısır, Karadağ, İtalya, Portekiz, İsrail, Makedonya ile birlikte Bosna Hersek yer aldı.

Türkiye'nin 2017'deki şampiyonayı en iyi şekilde organize edeceğini ifade eden Oryantiring Federasyonu Başkanı Tekin Çolakoğlu, "Ülke olarak bu tür organizasyonları en üst seviyede yapıyor ve herkesten övgü alıyoruz. Antalya'ya gelecek konuklarımıza Türk misafirperverliğini bir kez daha göstereceğiz." diye konuştu.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git 2017 Akdeniz Ülkeleri Oryantiring Şampiyonası Türkiye'de
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.