"Bayrak"ta kota yarışı başlıyor

Atletizmde 4x100 bayrak takımı, 2016 Rio Olimpiyatları'na kota almak için yarışacağı 4 haftalık sürece, Slovakya'da yapılacak PTS Atletizm Yarışmaları'nda başlayacak.

SPOR .
bayrakta kota yarışı başlıyor

Atletizmde 4x100 metre bayrak takımının, 2016 Rio Olimpiyatları'na kota alabilmek için yarışacağı 4 haftalık süreç Slovakya'da başlayacak.

Türkiye Atletizm Federasyonunun (TAF) internet sitesinde yer alan bilgiye göre, Bayrak Milli Takımı, hafta sonu Samorin kentinde yapılacak 51. PTS Atletizm Yarışmaları'nda, kota mücadelesi verecek.

2016 Rio Olimpiyatları'na bireysel kota alan Jak Ali Harvey, Ramil Guliyev ve Emre Zafer Barnes'ın yer aldığı takımda, ayrıca İzzet Safer, Fatih Aktaş ve yedek olarak Furkan Şen de forma giyiyor.

TAF Sprint Koordinatörü Aydın Çetin gözetimindeki 4x100 metre bayrak takımı, Samorin'de Slovakya, Brezilya, ABD ve Küba takımlarıyla yarışacak.

Türkiye, bayraktaki kota mücadelesine Samorin'den sonra, 11 Haziran'da Erzurum'daki Uluslararası Sprint ve Bayrak Takımlar Kupası, 16 Haziran'daki Stockholm Diamond Lig ve 25 Haziran'da Romanya'daki Balkan Şampiyonası'nda devam edecek.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git "Bayrak"ta kota yarışı başlıyor
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.