Flaş sözler! "30 kat pahalı olan F.Bahçe'yi..."

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, basketbolda Fenerbahçe'yi yendikleri maçla ilgili konuştu.

SPOR .
flaş sözler! 30 kat pahalı olan f.bahçeyi...

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, basketbolda Fenerbahçe Beko'yu 84-71 yendikleri maçla ilgili olarak açıklamalarda bulundu.

Galibiyetle ilgili konuşan Mustafa Cengiz, "Aslında 'Bin atlı dev bir orduyu yendik' diye başlardım ama bugün tarihi bir ana tanıklık ettik. Seyirciler, basketbol tarihimizdeki önemli bir ana şahit oldu. İnancın, armaya olan sevginin ve mücadele ruhunun, maddi güce olan zaferidir. Bu camia olmanın tespitidir. Buraya gelenler ve televizyon başında izleyenler, ruhlarıyla birlikte buna şahitlik etti." dedi.

Açıklamalarına devam eden Mustafa Cengiz "30 kat daha pahalı olan, tek mağlubiyet almış rakibimizi inançla yendik. Galatasaray camiasına armağan olsun. Voleybolda da bizden 10 kat güçlü bir takıma son saniyede yenildik. Harikalar yaratıyorlar. Galatasaray bir futbol kulübü değil, spor kulübü. Teknik kadrolar ve yönetici arkadaşlarımızın ölümüne mücadelesiyle devam ediyoruz." diye konuştu.

Mustafa Cengiz "Rakibimizi ağırladık, hiçbir rakibimiz düşmanımız değildir. Umarım onları hep yenerek uğurlarız." diyerek sözlerini noktaladı.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Flaş sözler! "30 kat pahalı olan F.Bahçe'yi..."
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.