Aykut Kocaman beni tehdit etti!

Fenerbahçe’nin eski doktoru Ertuğrul Karanlık, Aykut Kocaman'ın kendisini tehdit ettiğini söyledi.

SPOR .
aykut kocaman beni tehdit etti!

Fenerbahçe’nin eski doktoru Ertuğrul Karanlık, Sow’un sakatlığından Aykut Kocaman’ı haberdar ettiğini belirterek, “Ancak Aykut Hoca,’Bu olaydan birilerinin haberi olursa seni bitiririm’ diyerek beni tehdit etti” dedi.

“Sow transferinde her şey net. Sizin de yazdığınız gibi o dönem sağlık kontrolüne gidildiğinde MR’ı çekilmedi. Yeni hastane ile anlaşıldığı için benim sadece başında beklememi ve hiç bir şeye karışmamamı söylediler. İdari Menajer Hasan Çetinkaya, ‘Git orada hastanede sağlık kontorülü yapılırken başında dur hiç bir şeye karışma’ dedi. Sonrasında Beşiktaş maçını oynadık. Sow ağrıları olduğunu söyleyince ben de MR’ını çektirdim. Her iki dizindeki MR sonuçlarını gördüğümde şoke oldum. Alel acele sonuçları alarak Samandıra’ya gittim. Bizler her idman öncesi program yaparız. Bu programlar neticesinde her birim futbol takımıyla ilgili hocaya ve teknik kadroya bilgi verilir.”

‘SONRA KONUŞURUZ ERTUĞRUL’

“Samandıra’ya geldiğimde böyle bir toplantı vardı ve ben de toplantıya girip Sow’un durumunu izah ettim. Ancak Aykut Hoca hiddetlenerek yerinden kalkıp, ‘Sonra konuşuruz Ertuğrul’ deyip beni odadan kovdu. Aykut Kocaman daha sonra dışarıda benim yanıma gelip, ‘Bu MR’dan ve bu olaydan birilerinin haberi olursa gözünün yaşına bakmam seni bitirir, kovarım’ dedi. Ben şoke olmuştum. Ancak şu bir gerçek son zamanlarda yapılan transferlerin hiç birine nedense MR çektirilmiyor. Eğer Sow’a ilk geldiği gün olan 27 Ocak’ta bir MR çekilebilseydi bu oyuncunun durumu ortaya çıkardı.”

‘NEDENSE MR ÇEKİLMİYOR’

“İşin garibi Aykut Hoca’nın döneminde hiç bir futbolcuya MR çekilmedi. Sonra ben bu konuyu kapattım ancak İdari Menajer Hasan Çetinkaya, Aykut Kocaman ve diğer hocaların olduğu ortamda ben bu raporu ağzımdan kaçırdığım için önce pişman oldum, ‘Keşke hocaya tek başıma gidip anlatsaydım’ diye düşündüm. Ancak biz hep programımızı böyle yapıyoruz. Her idman öncesi herkes bilgisini veriyor ben de normal olanları söyledim. Sonrasında bu konunun o toplantıda olan diğer kişiler tarafından etrafa yayıldığını duydum. Ben ağzımı bir bıçak gibi kapatmıştım çünkü o kadar tehditten sonra çok korktum.”

‘AYKUT KOCAMAN YÜZÜME KONUŞMADI’

“Bir çok oyuncu Aykut Kocaman’ın bazı tavrından rahatsızlık duyuyordu. Defalarca bu konular üzerine konuşuluyor toplantılar yapılıyordu ama Aykut Hoca Nuh diyor peygamber demiyor, kendi istediğini yapıyordu. Kimsenin görüşlerine itibar etmiyor. 3 yıllık anlaşmamız olmasına rağmen bu raporu sanki ben ortalığa yaymışım gibi Aykut Hoca gündeme getirdi ve beni işten kovdu. Sonra ‘Yeni hastane ile anlaştık’ deyip bu işin üstünü örtmeye çalıştı. Ben ABD’ye gittim. Orada öğrendim haberi, yüzüme bile söyleyemedi. Ama bana, ‘Ertuğrul Hoca yeni bir grupla anlaştık kusura bakma’ deseydi anlardım. Ancak 3 yıllık anlaşma yapıp tatile gitmişken aileme ve çocuklarıma rezil oldum, ABD’de tatilim zehir oldu.”

‘SOW’UN DİZLERİ ÇOK VAHİM’

“Alman Hastanesi’ndeki arkadaşlar boş konuşuyorlar. Asıl burada önemli olan mesele şudur; Bana sözleşme imzalamadan önce Sow’un ayağını bana göstertmediler bile. Sadece Beşiktaş maçı sonrasında MR’ını sonucunda neticeyi gördüm. Ayağına dokundurmadılar bile. Bana kontrolü yaptırsalardı kesin olarak MR çektirecektim. Bu MR’larla birlikte bu sonuçları görünce Sow’un transferine izin vermezdim. Allah korusun hep dua ederek sahaya çıkması lazım Sow’un. Ben ne Fenerbahçe ne Sow’un zarar görmesini istemem ama Sow’un dizleri çok vahim.”

 

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Aykut Kocaman beni tehdit etti!
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.