8. Malatya Uluslararası Film Festivali’nde jüri başkanı Nuri Bilge Ceylan

Ünlü yönetmen Nuri Bilge Ceylan, 8. Malatya Uluslararası Film Festivali'nin 'Uzun Metraj Yarışma' bölümünün jüri başkanlığını üstlenecek.

SİNEMA .
8. malatya uluslararası film festivali’nde jüri başkanı nuri bilge ceylan

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından, T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü ve Malatya Valiliği'nin katkılarıyla düzenlenecek 8. Malatya Uluslararası Film Festivali jürisinde yer alacak isimler belirlenmeye başlandı. 9-15 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek festivalin Uluslararası Uzun Metraj Yarışma bölümünün Jüri Başkanlığını, dünyaca ünlü senarist, yönetmen Nuri Bilge Ceylan üstlenecek.

Ceylan ayrıca festival kapsamında gerçekleştirilecek MasterClass'a konuk olarak deneyimlerini sinemacılarla paylaşacak. MasterClass’a bu yıl yurtiçi ve yurtdışından çok sayıda önemli isim katılacak. Film yapım desteğinin yanı sıra, çeşitli eğitim ve sektör buluşmaları da gerçekleştirilecek.

Uluslararası bölümün jüri üyeleri ve bu bölümde yarışacak filmler, festivalin basın toplantısında kamuoyu ile paylaşılacak.Sözcü

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git 8. Malatya Uluslararası Film Festivali’nde jüri başkanı Nuri Bilge Ceylan
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.