Boykot iddiasına Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar’dan yanıt

Yılmaz Erdoğan'ın yeni filmi Organize İşler 2: Sazan Sarmalı'nın vizyon tarihinin; film yapımcılarıyla salon işletmecilerinin anlaşmazlığı yüzünden ertelendiği iddia edildi. Konuyla ilgili ilk paylaşımlar Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar'dan geldi.

SİNEMA .
boykot iddiasına cem yılmaz ve şahan gökbakar’dan yanıt

Pazartesi günü Yılmaz Erdoğan'ın merakla beklenen filmi Organize İşler 2: Sazan Sarmalı'nın vizyon tarihinin ertelendiği duyuruldu.

Dün ise film yapımcılarıyla salon işletmecileri, özellikle de Mars Grubu'nun birbirine girdiği öne sürüldü. Haklarının verilmediğini, promosyonlarla bilet fiyatlarının sürekli yükseltildiğini söyleyen film yapımcılarının boykat kararı aldığı iddia edildi.

'MISIRA DEĞİL FİLME BİLET ALAN MİLYONLARCA SEYİRCİMİZE KARŞI SORUMLUYUZ'

Konuyla ilgili ilk paylaşım Cem Yılmaz'dan geldi.

Oyuncu, yapımcı ve komedyen Cem Yılmaz, dün Twitter'dan yaptığı açıklamada ‘Kaçamak ve 2 Arada' isimli 60 dakikalık ve bağımsız hikayelere sahip Karakomik Filmler serisinin 6 aydır süren çekimlerinin bugün biteceğini söyledi. Filmin afişini paylaşarak ekip arkadaşlarına teşekkür eden Yılmaz, "Emek verdiğimiz filmlerin en adaletli şekilde seyircisiyle buluşacağı günü bekliyorum. Film bizim, film sizin. Mısıra değil filme bilet alan milyonlarca seyircimize sorumluluğumdur" dedi.

'EN YAKIN SALONA SORARSINIZ'

45 yaşındaki komedyen, filmin vizyon tarihi için ise "En yakın sinema salonuna sorarsanız size tarih vereceklerdir"ifadelerini kullandı. Yılmaz daha önce filmin ocak ayında vizyona gireceğini açıklamıştı.

'KESİN BİR KARAR YOK'

Yılmaz'ın ardında ise Şahan Gökbakar ayrıntılı bir açıklama yaptı. 38 yaşındaki yapımcı ve oyuncu "Evvelki günlerde ve özellikle bugün yapımcılar ve sinema işletmeleri arasında anlaşmazlıklar olduğu ve yapımcıların filmlerini çıkmama kararı aldığı yönünde haberler basında geniş yer almıştır. Bu haberlerde şirketimiz Çamaşırhane Film, Şahan Gökbakar ve 2019 yılında vizyona girmesi planlanan Recep İvedik 6 filmiyle ilgili çeşitli yorum ve ifadeler bulunmaktadır. Tüm sinema işletmeleri ve şirketimiz arasında devam eden müzakere süreçleri henüz sonuçlanmadığı için şirketimiz tarafından alınmış kesinleşen bir karar bulunmamaktadır" dedi.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Boykot iddiasına Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar’dan yanıt
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.