Şafak Sezer: Ancak filmlerde 'Dolar 5 TL oldu, nereye gidiyorsun lan' diye espri yapıyoruz

Oyuncu Şafak Sezer, döviz kurlarında yaşanan hareketliliğin sinema sektörünü nasıl etkilediği yolundaki soruyu "Bu olaylarla alakalı ancak filmlerde biz 'Dolar 5 TL oldu, nereye gidiyorsun lan' diye espri yapıyoruz. Onun dışında dışarıdan sadece izliyorum; zaten benim hiç dolarım ve euro'm yok" diye yanıtladı.

SİNEMA .
şafak sezer: ancak filmlerde dolar 5 tl oldu, nereye gidiyorsun lan diye espri yapıyoruz

Şafak Sezer, Sabah gazetesinden Yüksel Yavuz'a konuştu.

 

Sezer, Yavuz'un "Ünlüler, hayranları ile fotoğraf çektirmek zorunda mı sizce? Çektirmeyen şımarık mıdır?" sorusunu şöyle yanıtladı:

— Değil ama şımarıklık mevzusunu kabul etmiyorum. Herkesin bir modu var. Belki fotoğraf çektirmek istediğiniz kişi o kadar eğlenceli değil. O da ev kirası ödüyor, çocuklarını okutuyor. Anlayışlı olunmalı. Zaten senin hayatını çekip oynuyoruz. Bundan tatlı bir meslek olabilir mi… Fotoğraf çektirmek de eksik olsun.

Şafak Sezer, döviz kurlarında yaşanan hareketliliğin sinema sektörünü nasıl etkilediği yolundaki soruya da şu yanıtı verdi:

— Bu olaylarla alakalı ancak filmlerde biz "Dolar 5 TL oldu, nereye gidiyorsun lan!" diye espri yapıyoruz. (Gülüyor) Onun dışında dışarıdan sadece izliyorum; zaten benim hiç dolarım ve euro'm yok.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Şafak Sezer: Ancak filmlerde 'Dolar 5 TL oldu, nereye gidiyorsun lan' diye espri yapıyoruz
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.