Hasan Kaçan: Ekmek Teknesi'ni paşalar kaldırdı

Habertürk'te Söz Sende programında Balçiçek İlter'in konuğu olan Hasan Kaçan Ekmek Teknesi dizisi ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

SİNEMA .
hasan kaçan: ekmek teknesini paşalar kaldırdı

2002 yılında ATV'de yayınlanmaya başlayan, o dönemde milyonların izlediği 'Ekmek Teknesi' adlı diziyle ilgili Hasan Kaçan çok önemli bilgiler verdi.

Ekmek Teknesi adlı dizinin, 2004 yılında ATV kanalındaki yayınına son verilmiş, dizi bu sebeple Show tv'ye geçmiş ve 1 yıl sonra da tamamen bitmişti.

Dizinin başrol oyuncularından olan 'Heredot Cevdet ' rolündeki Hasan Kaçan , Haberturk'te Balçiçek İlter'in sunduğu Söz Sende programında dizinin neden kaldırıldığını açıkladı.

Kaçan dizinin o dönemde muvazzaf paşalar tarafından kaldırıldığını söyledi.

İşte Kaçan'ın o açıklamaları:

Kaçan, Heredot Cevdet'in yani kendisinin anlattığı dini hikayeler yüzünden, bazı paşaların kaldırttığını söyledi. Kendilerine sebep olarak ise; 'anlattığınız dini hikayelerden izleyicilerimiz rahatsız oluyor' denildiğini ancak o 'izleyicilerin' kim olduğunu daha sonradan öğrendiğini belirtti.

'Postmodern Darbe' olarak anılan 28 Şubat döneminde askerler tarafından kurulan Batı Çalışma Grubu'nun "Süper Baba", "Bizim Aile" ve "Yazlıkçılar" gibi dönemin sevilen televizyon dizilerini "psikolojik harekât" amacıyla kullanmak istediği ortaya çıkmıştı. 

Yazete.com

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Hasan Kaçan: Ekmek Teknesi'ni paşalar kaldırdı
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.