Hollywood Bu Gencin Peşinde!

Hollywood bu üniversite öğrencisinin peşinde.

SİNEMA .
hollywood bu gencin peşinde!

Üniversitesi İletişim Tasarımı Bölümü öğrencisi Doğan Can Gündoğdu, Prof. Dr. Güven Çatak’ın daha önceden çekilen bir film üzerinden yeni bir jenerik hazırlanmasıyla ilgili bir proje yapmalarını istemesi üzerine, yaz aylarında gösterime girecek “Batman’’ serisinin üçüncü filmi için jenerik hazırladı.

İnternetteki bir sosyal paylaşım sitesinede koyduğu jeneriği 1.5 haftada 270 bin kişinin izlemesi üzerine, Gün doğdu’ya Hollywood’ dan 2013’te gösterime girmesi planlanan bir başka filmin jeneriğini yapması için teklif geldi. Hollywood’ dan aldığı tekliflerden birinin, 2013’te gösterime girmesi planlanan bir filmin jeneriğinin hazırlanması olduğunu dile getiren Gündoğdu, yaklaşık 1 hafta önce şirket ile gizlilik anlaşması yaptıklarını anlattı. Gündoğdu, filmin senaryosunu kendisine gönderdiklerini, ancak gizlilik gereği filmin konusunu anlatamayacağını belirterek, filmin tek tasarımcısı olarak çalışacağını ifade etti. Gündoğdu, “Hollywood, ilk hedeflerimden biriydi. Oradan başlangıç yapmak iyi oldu. Buşekilde Hollywood’un kapılarını aralamış oldum. En büyük hayalim oraya gitmek. Hayallerin gerçekleşmesi zor değilmiş. Bunu anladım. Ailemde beni küçüklüğümden beri buyönde çok teşviketti ’’ dedi.

AA

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Hollywood Bu Gencin Peşinde!
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.