Film ve diziler için altyazı aramak tarih oluyor

Pek çok sinemasever için adeta bir işkenceye dönen yabancı film veya dizi için altyazı bulmak yeni bir uygulama sayesinde tarih olalilir.

SİNEMA .
film ve diziler için altyazı aramak tarih oluyor

İnternetten yabancı film veya dizi izleyenlerin en büyük sorunu kuşkusuz izleyecekleri içeriğin Türkçe altyazısını kolayca bulamamak. Pek çok kullanıcının ortak sorunu kısa süre içinde tarih olabilir. 

Zira Hollandalı geliştirici Giel Cobben tarafından hayata geçirilen 'Caption' isimli uygulama tam da bu soruna çare bulacağı iddiasında.  Şuan için sadece macOS platformunda kullanılabilen uygulamanın kullanımı ise oldukça kolay. 

NTV'de yayınlanan habere göre, uygulama üzerinden istediğiniz dizi veya filmin adını arattıktan sonra bulunan altyazıyı sürükle bırak yöntemiyle bilgisayarınıza kaydedebiliyorsunuz. Söz konusu uygulamanın ilerleyen günlerde Windows ve Linux için de kullanıma sunulacağı belirtiliyor.

 

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Film ve diziler için altyazı aramak tarih oluyor
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.