Sen Sağ Ben Selamet ANKAmall’u kahkaya boğdu

16 Aralık’ta vizyona giren Sen Sağ Ben Selamet filminin yönetmen ve oyuncuları ANKAmall’daki galada sevenleriyle buluştu. Filmi sinemaseverlerle birlikte izleyen film ekibi hayranlarıyla da bir araya geldi.

SİNEMA .
sen sağ ben selamet ankamall’u kahkaya boğdu

ANKAmall, Ankaralıları ünlü oyuncularla buluşturmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde DAĞ 2 film ekibini ve oyuncuları Ankaralılarla buluşurken, şimdi de Sen Sağ Ben Selamet filminin yönetmen ve oyuncuları alışveriş merkezi içerisindeki sinemada sinemaseverler ile bir araya geldi.

Yönetmenliğini Ersoy Güler’in yaptığı başrollerini de Ufuk Özkan, Burçin Bildik ve Tuvana Türkay’ın paylaştığı “Sen Sağ Ben Selamet” filmi ekibi ANKAmall’daki özel gösterimde sinemaseverlerle birlikte filmi izledi. Bu isimlerin yanı sıra oyunculardan Lale Başar, Murat Kocacık, Emrah Özdilek ve Gamze Aydoğdu da film gösteriminde hayranlarıyla buluştu.

Ankaralılarla buluşmaktan dolayı mutluluk duyduklarını ifade eden ünlü oyuncu Ufuk Özkan, film çekimleri sırasında çok eğlendiklerini dile getirerek “Burada olmaktan dolayı çok mutluyuz. Eğlenceli bir film çıktı ortaya. Hem çekimlerde hem izlerken çok eğlendik. Aksiyon komedisi bir film. Biz çok emek harcadık. İzleyenler de umarım beğenirler. Yeni yılın da herkese huzur ve mutluluk getirmesini diliyoruz" dedi.

"Zor zamanlar daha çok güldürerek aşacağız"

Yönetmen Ersoy Güler ülkenin geçirdiği zor günleri daha çok çalışarak aşacaklarını belirterek, "Zor olmadan güzel olmuyor; bugünlerde ülke adına morallerimiz bozuk ama biz de normal hayata döndürmek için çabalıyoruz. Filmde insanları bol bol güldürmeye çalıştık. Umarım Türkiye güler. Yeni yılda her zamankinden daha diri olacağız. Zor zamanları atlayacağız. Moralimizi yüksek tutup daha çok çalışacağız, insanları daha çok güldüreceğiz… Türk halkı yerli filmlere daha çok ilgi göstermeli, bu sayede yerli sinema daha çok kalkınacaktır" şeklinde konuştu.

Ankaralılar filme yoğun ilgi gösterirken oyuncularla bol bol fotoğraf çektirdiler ve sevdikleri sanatçılarla sohbet etme imkanı yakaladılar.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Sen Sağ Ben Selamet ANKAmall’u kahkaya boğdu
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.