'Star Wars: Güç Uyanıyor' yarın vizyonda!

Yıldız Savaşları serisinin yedinci filmi olan 'Star Wars: Güç Uyanıyor' seyircileri tekrar uzak galaksilere sürüklemeyi hedefliyor.

SİNEMA .
star wars: güç uyanıyor yarın vizyonda!

Gösterildiği ülkelerde beğeniyle izlenen Yıldız Savaşları serisinin yedinci filmi olan 'Star Wars: Güç Uyanıyor', yarın vizyona girecek.

Serinin üçüncü üçlemesinin ilk filmi olan yapımın yönetmen koltuğunda, yakın dönem bilimkurgu-aksiyon sinemasının yükselen ismi J.J. Abrams oturuyor.

Seyircileri tekrar uzak galaksilere sürükleme hedefindeki filmin yıldız oyuncu kadrosu, Harrison Ford, Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong'o, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Peter Mayhew ve Max Von Sydow gibi isimlerinden oluşuyor.

Senaryosu Lawrence Kasdan, J.J. Abrams ve Michael Arndt tarafından kaleme alınan serinin yeni filminde, 'Yıldız Savaşları: Bölüm VI-Jedi'ın Dönüşü' filminin 30 yıl sonrasında yaşananlar anlatılıyor.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git 'Star Wars: Güç Uyanıyor' yarın vizyonda!
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.