'Git Başımdan' ve 'Frankenstein' vizyona giriyor

Şahin Altuğ'un yönettiği 'Git Başımdan' ve Bernard Rose'un yönetmenliğini yaptığı 'Frankenstein' izleyici ile buluşacak.

SİNEMA .
git başımdan ve frankenstein vizyona giriyor

Şahin Altuğ'un yönettiği yerli romantik komedi filmi 'Git Başımdan' ve Bernard Rose'un yönetmenliğini yaptığı gerilim filmi 'Frankenstein' yarın izleyici ile buluşacak.

Şahin Altuğ'un senaryosunu da kendi kaleme aldığı 'Git Başımdan' filminde Şahin Irmak, Bülent Emrah Parlak, Aslı Tandoğan, Seda Güven, Nevra Serezli, Özgür Ozan ve Erşan Utku Ölmez gibi isimler oynuyor.

Çekimleri İstanbul, Eskişehir ve Muğla'da gerçekleştirilen film, iç sesini susturamayan bir adamın hikayesini konu alıyor.

'Frankenstein'

Bernard Rose'un yönettiği filmin oyuncu kadrosunda 'Alacakaranlık Efsanesi' fenomeni Xavier Samuel ve 'Matrix' filmlerinden tanınan ödüllü oyuncu Carrie Anne-Moss ile Dony Todd ve Maya Erskine yer alıyor.

Marry Shelly'nin 1818 yılında yazdığı günden beri tartışma konusu olan 'Frankenstein' romanı, farklı bir hikaye ile sinema izleyicisinin karşısına çıkacak.

'Cehennem Melekleri' filmlerinin yapımcılarının beyazperdeye taşıdığı yeni hikayede, 3 boyutlu yazıcı ile oluşturulan ve sonra öldü diye çöpe atılan Frankenstein'ın varoluş ve yaşam süreci irdeleniyor.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git 'Git Başımdan' ve 'Frankenstein' vizyona giriyor
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.