Dizilerin fragmanları yayınlanmaya başladı

Yapımcılar ile reklam verenler arasında her sene yenilen sözleşmelerden ötürü özel kanalların aldığı 3 haftalık ara kararından sonra fragmanlar kanallarda dönmeye başladı.

SİNEMA .
dizilerin fragmanları yayınlanmaya başladı

Bilindiği üzere TRT dizileri dışında yıl başından bu yana yerli dizilerin yeni bölümleri yayınlanmamıştı. Bunun sebebi, özel kanallarla çalışan yapımcıların ortak kararı ile 21 Ocak tarihine kadar yapımcılar ve reklam verenler arasında her sene yenilen sözleşmelerin yenilenmesi beklenmiş ve bu süreçte de yapımcılar dizileri yayınlanmama kararı almıştı.

21 Ocak tarihine yaklaşılırken yapımcılar da dizilerin yayın tarihlerini duyurmaya ve yeni bölümlerin fragmanlarını kanallarda ve sosyal medya hesaplarında yayınlamaya başladı.

Sevdiğiniz dizilerin fragmanlarının yayınlanıp yayınlanmadığını öğrenmek için tv kanalların internet sitesini ziyaret edebilir yada Youtube üzerinde ki kanallarından takip edebilir ve izleyebilirsiniz.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Dizilerin fragmanları yayınlanmaya başladı
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.