Saraçoğlu'ndan bölgesel zayıflamaya yardımcı kür tarifi

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun bölgesel zayıflamaya yardımcı olan domates suyu kürünün tarifini sizler için açıkladık. Peki domates suyu kürü nasıl uygulanıyor? Domatesin suyunu içmek zayıflatıyor mu? İşte yanıtı...

SAĞLIK .
saraçoğlundan bölgesel zayıflamaya yardımcı kür tarifi

Bölgesel zayıflamak isteyen kadınların en çok rahatsızlık duyduğu bölgelerden birisi göbek ve basenlerdeki yağlardır. Bu durumun en etkili çözümü ise fazla bilinmeyen ama oldukça etkili olan domates suyu kürü.

İşte Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun domates suyu kürü...

Domates alerjisi olmayan ve reflü problemi olan kişilerin haricinde herkesin uygulayabileceği domates suyu kürü, 30 gün boyunca uygulanması gereken bir diyet. Her gün 1 bardak domates suyunu öğleden sonra tüketerek kısa zamanda kilo verebilirsiniz. 1 ay geçtikten sonra 7 gün ara verip tekrar 1 ay uygulamanız gerekiyor.

ETKİLİ BİR SONUÇ ALMAK İÇİN:

- Güne bir bardak limonlu su içerek başlayın.
- Saraçoğlu'nun lahana-limon- maydanoz kürünü uygulayın.
- Un, tuz ve şekerden kaçının.

DOMATES SUYU KÜRÜ ZAYIFLATIR MI?

Domates suyu ile kısa zamanda göbek ve basenlerdeki yağlardan kurtulmak için tüketilecek olan domatesin mevsimsel olmasına özen gösterilmelidir. Kalori değeri düşük olan domates sebzesi vücudun gereksinim duyduğu su miktarını karşılayarak, içindeki asitler nedeniyle açlık hissettirmez.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Saraçoğlu'ndan bölgesel zayıflamaya yardımcı kür tarifi
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.