Kantaron yağının cilde faydaları nelerdir?

Yaraların iyileşme sürecini hızlandıran ve bakterileri öldürme özelliğine sahip kantaron yağının cilt bakımında da kullanıldığını biliyor muydunuz? İşte kantaron yağının cilde faydaları...

SAĞLIK .
kantaron yağının cilde faydaları nelerdir?

Cildinizdeki lekeleri gidermek için bitkisel bir ürün arıyorsanız kantaron yağını kullanabilirsiniz. Kantaron yağı, cilt lekelerini gidermekle kalmayıp aynı zamanda cildin yenilenmesini ve cildin daha sağlıklı görünmesini sağlar. 

KANTARON YAĞI CİLDE NASIL UYGULANIR?Güneş ışınlarından uzak bir yerde veya gece yatmadan önce temizlenmiş cildinize birkaç damla kantaron yağı sürerek masaj yaparak kullanabilirsiniz. 1 saat beklettikten sonra mutlaka temizlenmelidir.

KANTARON YAĞI SİVİLCELERİ GİDERİR Mİ?Aktarda kolayca bulabileceğiniz kantaron yağı sivilceleri gidermez. Ancak sivilcelerin yol açtığı izleri hızlı bir şekilde iyileşmesine yardımcı olur. Sivilce izlerinizin bulunduğu bölgeye 2 damla kantaron yağı damlatın. Sabah akşam uyguladığınızda değişimi zamanla fark edeceksiniz.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Kantaron yağının cilde faydaları nelerdir?
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.