Sigarayı bırakmanın formülü

Profesör doktor Erkan Topuz öyle bir formül verdi ki çok şaşıracaksınız.

SAĞLIK .
sigarayı bırakmanın formülü

Sigarayı bırakmanın yanı sıra baş ağrısı ve beyin tümörleriyle alakalı müthiş açıklamalar ve önerilerde bulunan Profesör Doktor Erkan Topuz :

''Biz daima eskileri itmişiz. Eski hocalarımızın oluşturduğu bir yığın ilaç ve tedavilerden bir haberiz. Amerika da ne varsa aynı şeyi yapmışız. Ama onlar kimyasal bizmkiler ise bitkiseldir. Defne yaprağını anlatayım size yaklaşık 500 yıl bir geçmişi vardır. Defne yaprağı bugün gösterildi ki baş ağrısını alıyor suyunu kaynatıp için beyin tümörlerini küçültüyor.

Fesleğen kraliyet ilacı olarak kullanılır. Reyhan aynı kökten gelir ve 400 senelik geçmişleri vardır. Baş tümörlerinde birebir şifadır. Fesleğeni oturup ağzınızda 3 kere çiğnerseniz sigarayı bırakma şansınız % 70. Ağzınıza doldurun bol bol çiğneğin ya tükürün yada yutun. Sigarayı bırakmanız için yardımcı olacaktır.'' diyerek sözlerini tamamlıyor.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Sigarayı bırakmanın formülü
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.