"İcat çıkar sağlık olsun"

Türk Kardiyoloji Derneği'nin organize ettiği "hipertansiyon avcıları" yarışmasına başvuru süresi uzatıldı.

SAĞLIK .
icat çıkar sağlık olsun

Hipertansiyonun erken teşhisine ve kontrol altında tutulmasına dikkat çekmek isteyen Türk Kardiyoloji Derneği'nin organize ettiği “hipertansiyon avcıları” yarışmasına başvuru süresi uzatıldı.

“İcat çıkar, sağlık olsun” sloganı ile yola çıkan yarışma; hem hipertansiyon hastalarının tedavisinin daha iyi sağlanması hem de hasta yakınlarında kan basıncı kontrol bilinci geliştirilmesi amacıyla düzenleniyor.

Yarışma jürisinden isimlerin katılımları ile Bahçeşehir, Marmara ve Kadir Has üniversitelerinin Güzel Sanatlar Fakültelerinde düzenlenen söyleşilerle öğrencilere tanıtılan yarışmada; jürinin değerlendirmesi sonucunda seçilecek olan ilk 20 eser www.hipertansiyonavcilari.com adresinde yayınlanarak halk oylamasına açılacak.

Yarışmada katılımcılardan, ailelerinde ve çevrelerinde bulunan hipertansiyon hastası yakınları için, doktorlarının önerdikleri tedavilerini düzenli olarak uygulamalarını sağlayacak icatlar / fikirler geliştirmeleri isteniyor. Yarışmaya çizim, fotoğraf, fotokolaj vb. farklı görsel uygulamalarla katılmak mümkün.

Başvuru süresinin 31 Ocak 2013 tarihine kadar uzatıldığı yarışma ile ilgili bilgilere www.hipertansiyonavcilari.com web sitesinden ve apps.facebook.com/hipertansiyon sayfasından ulaşılıyor.

Ntvmsnbc.com

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git "İcat çıkar sağlık olsun"
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.