Hadise Moskova'da

Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi temsil edecek olan Hadise, Moskova'ya gitti.

MÜZİK .
hadise moskovada

Rusya'nın başkenti Moskova'da düzenlenecek 54. Eurovision Şarkı Yarışması'na katılmak üzere kente giden Hadise, çok heyecanlı olduğunu ve büyük umutlarla yarışmaya katıldığını açıkladı.

Yarışmada 'Düm Tek Tek' adlı şarkısıyla Türkiye'yi temsil edecek Hadise, Moskova havalimanında çok sayıda Türk ve Rus basın mensubunun sorularını yanıtladı.

Hadise, 3 gün boyunca ekibiyle ağır bir çalışma yaptığını, sergileyeceği koreografinin güzel olduğunu, sade bir kıyafeti olduğunu ve performansının önüne geçemeyeceğini dile getirdi.

Kısa süre içinde 2. kez Moskova'ya gelen Türk sanatçı, "Bu kez her şey gerçek ve mükemmel olacak. Yarı finali geçeceğimi umut ediyorum ve finalde daha da büyük ve güzel bir performans sergileyeceğime inanıyorum. Bunun için çok heyecanlıyım" diye konuştu.

Organizasyon, havaalanına geldiğinde Hadise'yi, Azerbaycan heyetini beklemesi için bir saat bekletmek istedi, bunun üzerine Hadise bir özel otomobil tutarak oteline gitti.

Hadise, 16 Mayıs Cumartesi günkü yarışma; 12 ve 14 Mayıs'taki yarı finaller öncesi, Oympiyskiy Arena'daki ilk provasını bugün, ikincisini ise 7 Mayıs Perşembe günü yapacak.


 

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Hadise Moskova'da
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.