En İyi DJ O Seçildi!

Baba mesleği olan müzik ile yıllar önce ilgilenmeye başlayan Burak Yeter Türkiye'de ilk kez Kral TV tarafından verilen 'En İyi DJ ödülü'nü aldı.

MÜZİK .
en iyi dj o seçildi!

17 Mayıs'ta Lütfü Kırdar Kongre merkezinde düzenlenen Kral TV müzik ödüllerinde en iyi Remix kategorisinde son yıllarda sıkça dinlediğimiz ''Burak Yeter Ajda Pekkan Oyalama Beni'' adlı parçanın remix’i ile ödüle layık görüldü.

Yeter, "Bu tür ödüller meslektaşlarımı ya da bu mesleği yapacakları bu işe yönelmeye teşvik edecektir. Türkiye'de sayımız diğer ülkelere göre fazla değil. Çok ciddiye alınması gereken bir iş yapıyoruz. Bu tür ödüller bu işin ciddiyetinin farkına vardırtmalı kişileri." şeklinde konuştu.

MÜZİK CAMİASININ REMİX MERAKI

2010 yaz ayı için yine çok konuşulacak remixler yapacağını belirten Burak Yeter, "Ajda Pekkan oyalama beni ve ezel dizi remix’inden sonra birçok pop sanatçısı remix yapılması için bizimle irtibata geçti." dedi.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git En İyi DJ O Seçildi!
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.