Müziğin 'En'leri Seçiliyor

Kral TV’nin 1995 yılından itibaren düzenlediği ve Türkçe müzikte en iyilerin belirlendiği “Kral TV Müzik Ödülleri”nin 15.si 5 Mayıs Salı günü, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenecek ve ödüller sahiplerini bulacak.

MÜZİK .
müziğin enleri seçiliyor

15. Kral TV Video Müzik Ödülleri bu sene bir ilki gerçekleştiriyor ve MÜ-YAP tarafından 2003’ten bu yana düzenlenen “Türkiye Müzik Endüstrisi Ödülleri”yle birleşiyor; gücünü daha da artırıyor. Türk müzik, eğlence ve medya endüstrisinden seçkin isimlerin oluşturduğu jüri, 9 farklı kategorinin adaylarını belirledi. Şimdi sıra sizde! İnternetten ya da cep telefonunuzdan favori adayınızı oylarınızla destekleyebilirsiniz. Oylama 5 Mayıs, Salı günü saat 16.00’a kadar devam edecek.

Türk müzik sektörünün en büyük medya kuruluşu ile sektörün en büyük meslek birliği, yılın en başarılı isimlerini seçmek için güçlerini birleştirdi. Kral Müzik Ödülleri ve MÜ-YAP Türkiye Müzik Endüstrisi Ödülleri bu yıl ortak törenle sahiplerini buluyor. Behzat Uygur ve Asuman Krause’nin sunacağı, megastar Tarkan’ın şarkılarıyla renk katacağı ödül gecesi 5 Mayıs Salı akşamı Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenecek. 

1994 yılında yayına başlayan müzik kanalı Kral TV, Ekim 2008 yılında Doğuş Yayın Grubu bünyesine katıldı. Kral TV tarafından 1994 yılından itibaren her yıl düzenlenen Kral Müzik Ödülleri, MÜ-YAP tarafından 2003’ten bu yana düzenlenen Türkiye Müzik Endüstrisi Ödülleri’yle birleşerek bu sene gücünü daha da artırıyor.

15. Kral Müzik Ödülleri’nin sahiplerini; gazetecilerden köşe yazarlarına, söz yazarlarından yönetmenlere, meslek birliği temsilcilerinden DJ’lere, kulüp işletmecilerinden magazin gazetecilerine alanlarında seçkin 50 ismin oyları ve müzikseverlerin SMS’leri ile belirlenecek. Ödül gecesi jüri üyeleri elektronik oylama yöntemini kullanacak. Jüri ve halk oyları birleşerek 5 sanatçının içinden ödül alacak isim canlı yayında açıklanacak.

Kral Müzik Ödülleri dokuz katagoride yarışacak beşer adayı da 50 kişiden oluşan jüri belirledi.

Kral Müzik Ödülleri Kategoriler ( www.kraltv.com.tr )

Yılın Klibi
Yılın Fantezi Arabesk Sanatçısı
Yılın Halk Müziği Sanatçısı
Yılın Grubu
Yılın Yeni Yeteneği
Yılın Dizi - Film Müziği
Kral FM Ödülü
Yılın Pop Sanatçısı
Yılın Şarkısı

Jüri Üyeleri

Ödülleri belirleyecek jüri yaklaşık 50 kişiden oluşuyor. Ön elemeyi yapan jüri üyeleri 5 Mayıs gecesi canlı yayın sırasında oy kullanarak kazananların belirlenmesinde en etkin rolü oynayacak.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Müziğin 'En'leri Seçiliyor
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.
  • burcu Cumartesi, 16:13

    o bacaklar hadisenin değil çorap giyiyor söylentisine karşı hadise konserinde maya giydi

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.