Sizce Doğru İsim mi?

TRT, Eurovison şarkı yarışmasında Türkiye'yi temsil etmesi için Nazan Öncel'e teklif götürdü.

MÜZİK .
sizce doğru isim mi?

TRT, 2010 yılında yapılacak Norveç'in başkenti Oslo'da yapılacak Eurovison şarkı yarışmasında Türkiye'yi temsil etmesi için Nazan Öncel'e teklif götürdü.

Turuncutime'ın haberine göre, 2010 yılında Norveç'in başkenti Oslo'da yapılacak olan 55. Eurovision Şarkı Yarışması için TRT bu yıl kolları erken sıvadı. Birçok şarkıcının basın aracılığı ile Eurovison Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi temsil etmek istediğini açıkladığı şu günlerde TRT kararını Nazan Öncel'den yana kullandı.

Nazan Öncel'in son yıllarda hit olan şarkıların büyük bir bölümünün söz ve müziğinde imzası olması TRT'nin bu kararı almasında etkili oldu.

Bu yıl Eurovison Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi temsil etmek istediğini açıklayanlardan Demet Akalın'ın, "Bir bakmışsınız sahnede ben varım. Mayoyla çıkıp yarışırım, kimse de eleştirmez" sözlerinden sonra Burcu Güneş de "İddialı bir tipim. Birinci olurum" dedi. Murat Boz da yarışma gönüllüleri arasında yer aldığını belirtir açıklamalarda bulunmuştu.

55. Eurovison Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi temsil etmesi için teklif götürülen Nazan Öncel'in nasıl bir yanıt vereceği şimdiden merak konusu oldu. Öncel'in son yılların hit şarkılarının tamamına yakınında hem söz yazarı hem de besteci olarak imzasının bulunması, Öncel'in Eurovision'da başarılı olabileceği inancını arttırıyor.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Sizce Doğru İsim mi?
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.