Natacha Atlas, İstanbul'da konser verecek

Mısırlı sanatçı Natacha Atlas, İstanbul'da konser verecek. İBB Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı Kültür Müdürlüğü'nden apılan yazılı açıklamaya göre, Natacha Atlas, 11 Nisan'da Cemal Reşit Rey (CRR) Konser Salonu'nda müzikseverlerle buluşacak.

MÜZİK .
natacha atlas, istanbulda konser verecek

Şarkıcı ve besteci Natacha Atlas, konserde, doğu ve batı müziğini sentezleyerek oluşturduğu tarzıyla farklı kültürlerin esintilerini dinleyicilere hissettirecek.

Farklı dillerde şarkılar söyleyen ve 1990'ların ilk yıllarında müzik sahnesinde önem kazanan Atlas, Records ve Transglobal Underground'un solisti olarak yaptığı albümlerin ardından kendi albümleri "Dispora" ve Victoire ödülünü alan "Gedida" ile çıkış yaptı.

Sanatçı, projelerine ek olarak değişik müzik alanlarından çok geniş ve eklektik müzisyen grubuyla da çalıştı. Karakteristik sesi birçok film ve video oyun müziğinde yer alan Atlas, Samy Bishai ile dünyaca ünlü bale koreografi Angelin Preljocaj için de müzik besteliyor.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Natacha Atlas, İstanbul'da konser verecek
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.