Amerikan müzik ödülleri sahiplerini buldu

Genç şarkıcı Bieber, ''Yılın Sanatçısı Ödülü''ne layık görüldü.

MÜZİK .
amerikan müzik ödülleri sahiplerini buldu

Dünyanın en önemli müzik ödülleri arasında yer alan Amerikan Müzik Ödülleri, Los Angeles'te düzenlenen törenle sahiplerini buldu.
Genç şarkıcı Justin Bieber, en büyük ödül kabul edilen ''Yılın Sanatçısı Ödülü''ne layık görüldü.
Bieber, aynı zamanda ''En İyi Erkek Pop Şarkıcısı'' ve ''Believe'' adlı albümü ile de ''En İyi Albüm'' ödüllerini aldı.
''En İyi Yeni Sanatçı'' ödülünün Carly Rae Jepsen'e verildiği gecede, ''En İyi Kadın Pop Şarkıcısı'' ödülü ise Katy Perry'nin oldu.
Maroon 5, ''En İyi Grup'' ödülünü peş peşe ikinci kez kazanırken, Linkin Park geceden ''En İyi Alternatif Rock Grubu'' ödülüyle ayrıldı.
Geçen yıl ''Yılın Sanatçısı'' ödülünü alan Taylor Swift, bu yıl ''En İyi Kadın Country Sanatçısı'' ödülü ile yetinirken, Luke Bryan ''En İyi Erkek Country Sanatçısı'', Lady Antebellum ise ''En İyi Country Grubu'' ödülüne layık görüldü. ''En İyi Country Albüm'' ödülü, Carrie Underwood'un ''Blown Away'' adlı albümüne verildi.
Rap ve hip hop kategorisinde Trinidadlı şarkıcı Nicki Minaj, ''Pink Friday: Roman Reloaded'' adlı albümü ile hem ''En İyi Sanatçı'' hem de ''En İyi Albüm'' ödüllerini aldı.
R&B kategorisinde ise ''En İyi Kadın Sanatçı'' ödülü Beyonce'a, ''En İyi Erkek Sanatçı'' ödülü Usher'e ve ''En İyi Albüm'' ödülü de Rihanna'ya verildi.
İngiliz şarkıcı Adele, geceden ''En İyi Yetişkin Çağdaş Müzisyen'' ödülü ile ayrılırken, ''En İyi Latin Sanatçı'' ödülü de Shakira'nın oldu.

Trthaber

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Amerikan müzik ödülleri sahiplerini buldu
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.