Türkiye'nin Türkvizyon adayı belli oldu

Bu yıl ilk defa düzenlenecek olan Türkvizyon şarkı yarışmasında Türkiye'yi Manevra grubu temsil edecek.

MÜZİK .
türkiyenin türkvizyon adayı belli oldu

TrtMüzik'in haberine göre, İlkay Sipahi, Fatih Konka, Ekrem Yıldırım’dan oluşan Manevra,  pop-rock müzik tarzında Türkvizyon yarışması için hazırladıkları “Sen Ben Biz” şarkısıyla ülkemizi temsil edecek. Söz ve Müziği İlkay Sipahi ve Fatih Konka’ya ait şarkı birlik ve beraberlik teması taşıyor. 

Türkvizyon Şarkı Yarışması’nın Yarı Finali 19 Aralık 2013’te (18:30) ve Finali 21 Aralık 2013 TRT MÜZİK’te (18:30) Eşkişehir’de Anadolu Üniversitesi 2 Eylül Kampüsü Beyso Spor Salonu’ndan canlı olarak yayınlanacak.

Yarışmanın organizasyonu  Eskişehir Valiliği, 2013 Eskişehir Türk Dünyası Başkenti Ajansı ve  TMB TV tarafından yapılıyor. 

“İlkay Sipahi, Fatih Konka, Ekrem Yıldırım’dan oluşan Manevra, pop-rock müzik tarzında Türkvizyon yarışması için hazırladıkları “Sen Ben Biz” şarkısıyla ülkemizi temsil edecek. Söz ve Müziği İlkay Sipahi ve Fatih Konka’ya ait şarkı birlik ve beraberlik teması taşıyor.”

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Türkiye'nin Türkvizyon adayı belli oldu
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.