Interpol'den Çağırılıyorsunuz

Interpol, Garanti Bankası ana sponsorluğunda ilk kez yarın, Maçka Küçük Çiftlik Park’ta Türkiye’deki hayranlarıyla buluşacak.

MÜZİK .
ınterpolden çağırılıyorsunuz

New York’un öncü indie rock gruplarından, Evil ve Slow Hands gibi birçok klasikleşmiş hit şarkılara imza atan Interpol, Garanti Bankası ana sponsorluğunda ilk kez yarın, Maçka Küçük Çiftlik Park’ta Türkiye’deki hayranlarıyla buluşacak. New York alternatif müzik sahnesine şekil veren gruplardan biri olarak kabul edilen Interpol, aynı zamanda 2000’lerde ortaya çıkan ve büyük bir kitleyi peşinden sürükleyen post-punk diriliş hareketinin de öncü oluşumlarından biri.

Çağdaş rock müziğe yön veren en önemli gruplardan biri olarak kabul edilen Interpol, epik canlı performansları, sağlam hayran kitleleri ve vazgeçilmez rock hitleriyle Türkiye’de rock severlerin çok uzun süredir beklediği bir gruptu.

Nihayet yarın tam karşımızda olup, en güzel şarkılarını söyleyecekler. Bu arada konserin ön grubu ise Mor ve Ötesi. Biletler konser günü kapıda ve Biletix’te.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Interpol'den Çağırılıyorsunuz
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.