"Romantik Erkek" nedir?

Kızların gümüş volvolu yada beyaz atlı prens olarak tabir ettiği bu Romantik erkek neyin nesidir!?

MİZAH .
romantik erkek nedir?

Genç kızların dilinden düşürmediği, annelerin korkulu rüyası, can düşmanı, akbaba olarak tabir ettikleri, kızların gümüş volvolu yada beyaz atlı prens olarak tabir ettiği bu Romantik erkek neyin nesidir!? Gören ve bilen var mıdır?  Bunu irdeliyoruz.

SORU 1. ROMANTİK ERKEK NEDİR ?
Hani şu bildiğiniz erkek vücudunun içine kız ruhundan parçalar yerleştirilmiş halidir romantik erkek. Kız çocuğu olan bütün annelerin can düşmanıdır. 'Ah benim akılsız başım zamanında ben de böyle kandırıldım' dedirten şahsiyettir romantik erkek. Romantik kelimesinin anlamını dahi bilen garip bir yaratıktır! Hiç görmemiş kızlar için tehlikeli ve sakıncalıdır.( Burada romantik erkek içinde sakıncalıdır çünkü üzerine atlanılabilme tehlikesi vardır) Bütün slov şarkıları ezbere bilen öpülesi varlıktır.
Hatta birde bunların eli gitarlı ve sesi güzel olan bir üst versiyonu vardır ki biz onlara kingromantik deriz onlardan birine sahip olan bir kız akranları tarafından kıskanılan kötü kız durumuna bile düşebilir;)

Çiçek nedir bilen, alan, arada bir dışarıda yemek yemenin ne kadar güzel olabileceğini bilen kadınları mutluluktan dört köşe edebilendir. Herhangi bir internet sitesine ya da kitaba bakmadan sevgi sözcüklerini ardı ardına ve daha da önemlisi anlamlı biçimde sıralayabilendir. Siz 'Aşkım beni seviyor musun?' dedikten üç saniye sonra kafaya terlik enseye tokat yemeyendir. En saç baş dağınık en cadoloz halinize bile 'aşkım çok doğalsın' (Yalandan da olsa) diyebilen şahsiyettir. Herhangi vir cafe-bar-sinema çıkışı yağmura yakalandığınızda 'Hay Allah Kahretsin gitti en güzel ceketim' diyen değil ceketini ikinizin başı üzerinde tutup yola öyle devam edendir. Kız arkadaşlarınızın yanında iğrenç esprilerle kendini kanıtlamaya çalışan değil övgü dolu sözleriyle sizi onore edendir.

SORU 2. PEKİ ROMANTİK ERKEK İYİ BİRŞEY MİDİR?
Kural bir her romantik erkek iyi erkek demek değildir! Romantik erkek, çapkın erkek de olabilir. Romantik erkek çekip gitmez diye bir kural yoktur! Buna kendini inandırmış sevgili kızancıkların ağlaması da normaldir. Her hangi bir romantik ama kurnaz erkeğin ağına düşmüş bir genç kız kolaylıkla kandırılabilir. Romantik bir erkeğe sahip olmak isteyen aday adayı kızlarımızın da kalaslıktan en az minimum derece kurtulmuş olmaları gerekir. Unutmayın hem oynanabilen, hem de tarafından oynatılabilen romantik erkek çeşitleri mevcuttur.
Kanmayın, kandırmayın! ;)

SORU 3. ROMANTİK ERKEK NERELERDE AVLANIR? Bilimum bağ ve bahçelerde mezra ve seralarda değil tabiki. Bu türün en büyük özelliği Nadir olmasıdır. Sakince pusuya yatılıp dikkatlice izlenmelidir ! kaydirigubbakcemile 3 (Tavsiyem ) Bir vur iki kaç taktiği en çok benimsenen taktiktir. Bunun yanısıra vurda kaçma kapta kaç gibi yöntemleri kullanan kızlarımız da mevcuttur :ecrin_bebek: Hem romantik hemde yakışıklı bir av bulduysanız hemen RESE(romantik erkekler sığınma evi)'yi arayınız.
Çünkü türü tükenmekte olan birşeyle karşı karşıyasınız. Unutmayınız Romantik Erkek Nesli çizgisiz beyaz kaplanlar kadar azdır! Eğer romantik bir sevgiliniz varsa değerini biliniz. Yoksa da üzülmeyiniz.
Zaten her kula nasip olmaz.

Takvim
 

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git "Romantik Erkek" nedir?
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.
  • Ferhat Pazartesi, 11:38

    Bu tam benim,nadir olduğumu düşünmemiştim.Konuştuğum kızlar odun çıktığı için aşkın,romantiğin sınırlarını kimseye yaşatamadım

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.