İşte kadınları çıldırtmanın yolları

Evde eşiniz hangi sizin hangi hareketlerinize daha çok kızar biliyor musunuz? İşte karınızı çıldırtmanın yolları!..

MİZAH .
işte kadınları çıldırtmanın yolları

Lütfi Albayrak’ın yazısı

Kadınları çıldırtmanın yolları

YATAĞA ÇORAPLA GİRİN: Bu her kadını çıldırtır. "Çıkar şu çorabını" yada "Sen iğrençsin, o şiirleri senin yazdığına inanamıyorum" gibisinden tepkiler alırsınız. Hele çorap az buz kokuyorsa çıldırma katsayısı tavan yapar.
İŞGALCİ OLUN: Yatağın büyük kısmını siz işgal edin ve kadına çok az yer bırakın. Bu da kadını çıldırtır. "Ya biraz öteye gitsene be adam, koca yatağı kaplıyorsun" gibisinden tepkiler müşahede edilmiştir. HORLAYIN: Kadın hemen çıldırır. Önce "Tatlım horlama" gibi nazik ikazlarla uyandırılırsınız. Sonra bu uyarılar kadının çıldırma seviyesine göre "Yeter be adam ağaç kessem bu kadar gürültü çıkmaz" gibisinden nahoş tepkilere kadar çıkar. Bu tür incitici sözler ve ithamlar "Duyarlı ve ince" bir şairi nasıl yaralar bir bilseniz...
YORGAN ÇALIN: Yorganın büyük bir kısmı üzerinize gelecek şekilde yorganı çekin ve kadına kalan yorganın çok az olmasını sağlayın. Böylece üstü açık kalan kadın çıldıracaktır. Denenmiş ve başarılı sonuç alınmıştır.
GECELEYİN KADINI UYANDIRACAK SEKİLDE TUVALETE YADA MUTFAĞA GİDİN: Bu gidişler esnasında "Bi tanem su getireyim mi?" diye sorarak onu uyandırın. Uykusu bölünen kadın, ikinci bilemediniz, dördüncü uyanışında çıldıracaktır ve "Yat zıbar be adam, ne olur azıcık uyuyayım" diyecektir. Etkili bir metottur fakat çok sık kullanmayın, çünkü uykusu bölünen bir kadının elinin ne kadar ağır olduğunu asla tahmin edemezsiniz.
BİRLİKTE YEMEK YERKEN YERE DÜŞEN BİR LOKMAYI ONUN ŞAŞKIN BAKIŞLARI ARASINDA ALIP ÜSTÜNÜ HAFİF SİLİP AĞZINIZA ATIN: Bu istisnasız tüm kadınları çıldırtır.

* * *
AKILLI KÖPEK
Büyükçe bir köpek, ağzında bir torbayla kasap dükkanına girer.
Torbayı yere bırakır, kasabın karşısına geçip bekler. "Bu da neyin nesi?" der kasap diğer müşterilerine bakarak. "Herhalde et alacak" der müşterilerden biri.
Köpek de onaylar: "Hav" "Nasıl et istiyorsun bakalım, kıyma, kuşbaşı, biftek?" "Hav" diye keser köpek kasabın sözünü. "Peki ne kadar, bir kilo, iki kilo?" Tekrar "hav" sesi duyulur.
Şaşıran kasap siparişi sarar ve torbaya yerleştirirken, etin parasının da torbada olduğunu görür.
Köpek dükkanı terk ederken, kasap meraktan çatlayacağına köpeği takip etmeye karar verir, dükkanı da yardımcısına emanet eder. Köpek bir kaç sokak ötede bir apartmana girer, üçüncü kata çıkar ve bir kapının önünde durarak pençesiyle kapıya vurmaya başlar. Kapıyı kızgın bir adam açar ve başlar köpeğe bağırmaya.
İzlemede olan kasap ortaya çıkar ve adama, "Dur bir dakika!" der. "Ne yapıyorsun? Gördüğüm en akıllı köpek bu, ona niye bağırıyorsun?"
Adam "Akıllı mı?" der. "Bu hafta üç oldu, anahtarını yanına almayı unutup duruyor."

Takvim
 

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git İşte kadınları çıldırtmanın yolları
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.
  • Yorumunuz gösterilemiyor : Yazım kuralları hatası...Çarşamba, 7 Kasım

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.