(Mizah) Aziz Yıldırım Juventus'a Transfer Oldu

Aziz Yıldırım'ın bonservis ücretini Serdar Ortaç mı belirleyecek? Oktay Ekşi, Ekşi sözlüğü neden kapattı? İşte ayrıntılar...

MİZAH .
(mizah) aziz yıldırım juventusa transfer oldu

Şike iddialarıyla ilgili bir açıklama yapmayan Aziz Yıldırım, "Pes 2010'da vardım, ama 2012'ye bomba gibi geliyorum, yeni single'ım yolda, beni bekleyin anacım" dedi.

Şike iddialarını gündeme getiren "Sporla Çoğalalım" gazetesi, Aziz Yıldırım'ın bu sezon Juventus'a transfer edileceğini duyurdu.

ÖSYM, 2012'deki"YGSLYS" sınavındaki 35 sorunun "Küme ve elamanları" adlı konudan geleceğini duyurdu. Kpps sorularını çalan ve ismini vermek istemeyen bir şahıs, soru kümelerin, küme düşen takımlardan oluşacağını kaydetti.

Yemin etmek istemeyen CHP'li vekiller, meclis başkanından yol, yemek artı sigorta istediler. Meclis Başkanının vekillere sigortalı olduklarını hatırlatması üzerine bazı vekillerin, "Pascal biziii diskoyaa götürrr" şeklinde bölücü sloganlar attığı gözlemlendi.

Meclisteki en genç vekil Oktay Ekşi, kendi girişimiyle kurduğu ekşi sözlüğü kapattığını, yazılarına twitter üzerinden devam edeceğini kaydetti. Motosiklet bağımlısı olduğunu söyleyen Ekşi, "Bekle beni Las Vegas geliyorum" dedi.

"Portakalı soydum, başucuma koydum, ben bir yalan uydurdum" isimli halk manisi, Milli Eğitim Bakanlığınca. çocukları yalana teşvik ettiği öne sürülerek, tedavülden kaldırıldı. Elinde bu maniden bulunan vatandaşlar 30 aralıka dek Ziraat Bankasından çek bozdurabilecekler.

THA( T Haber Ajansı) Güçlü, gözü kara, taraflı, delikanlı haber.

(Netekim taraf olmayan bertaraf olur)

Tuba Olğaç - On5yirmi5.com

 

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git (Mizah) Aziz Yıldırım Juventus'a Transfer Oldu
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.
  • kıllı rahm Pazartesi, 00:00

    valla ne diyim kardeşler bu aziz yıldırm kamil hahahah
  • Esra Pazartesi, 00:00

    :D AziZ GAPPTANNNN

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.