(MİZAH) Son Dakika Haberleri

Türk Dil Kurumu Başkanı neden isyan etti? Hangi gazete ismini Püskevit olarak değiştirdi? İşte son dakika gelişmeleri...

MİZAH .
(mizah) son dakika haberleri

- Habertürk gazetesi, Püskevitten esinlenerek adını Püskevit Türk olarak değiştirdi. Ünlü soprano Murat Bardakçı da artık her hafta, "Püskevitin Arka Odası" köşesiyle okurlarının karşısında olacak. Soğuk su içmekten sesi çatallaşan tenor, her hafta bir ünlüyü kaleme alacak köşesinde.

Öte yandan kullanıcılar, Püskevit Türk Radyodan Bardakçı'ya ulaşıp şarkı isteğinde bulunabilecekler. Bilindiği gibi Bardakçı, Pelin Batu'ya kızıp kafasında bardak kırmış sonra da bu olay için tüm gönülden sevenlerinden özür dilemişti.

-Bir habere kızıp gazeteyi yırtan spiker internet ortamında linç edildi. Ünlü spikerin fotoğrafını ve videolarını yayınlayan siteler hiç iyi şeyler söylemiyorlar. Spikerin evinde arama tarama faaliyetleri sürdüren Kozmik Bilimciler, 3 adet kedi bir adet köpek bir adet uzun namlulu kaleşnikof ile yarısı yenmiş bir tabak buldular. Konu ile ilgili bir açıklama yapan Ahmet  Maranki, "Evrenin renkleriyle boyanalım, şifa dolalım, bir olalım, iri olalım, lavman yapalım, bugün sana yarın bana, İstanbul'un trafiği bizi delirtti, beni bu güzel havalar mahvetti" dedi. 

-Televizyon programlarında boy gösteren ve zayıf kalmayı savunan birçok manken bugün, yaklaşık bir milyon kadın tarafından protesto edildi. Konser alanına gelen kadınlardan bazılarının ellerindeki, "Su içsem yarıyor", "Bu ne perhiz bu ne kibrit kutusu peynir", "Bizde şişmanlık genetik", "Ben şişman değilim vücudum su topluyor", "Boşanda semerini ye", "Afkika'daki açlara benziyorsunuz" şeklindeki pankartlar gözlerden kaçmadı. Polisle işbirliği yapan kadınlar, panzerlerle mankenlerin üzerinde su sıkıp göz yaşartıcı bomba attılar. Saçları yolunan bazı mankenlerin yardım çağrısını duyan Kızılay bölgeye çok sayıda, kozmetik malzemesi ve peruk yolladı.

-Silivri'de canı sıkılan Ergenekoncuların, boş zamanlarında "Darbe planı hazırlamaca" oynadıkları bildirildi. Kağıt bulamadıkları için masanın üstünü çizen paşaların masaları mundar ettiği bu yüzden gardiyanlarla sık sık polemiğe girdikleri öğrenildi.

Telesineyşın dergisinin haberine göre ise, sanıkların en sevdiği film "Ev-ren'i Kurtarmak" adlı film oldu. Filmde Conan Evren adlı bir asker, ülkesini bekası için devrim yapıyor ve baş kaldıranların başını itina ile gövdelerinden ayırıyor.

Türk Dil Kurumu Başkanı, gençlerin Türkçeyi mahvettiğini söyledi. Öte yandan, internete düşen ses kayıtları olayın vehametini açık seçik ortaya koyuyor. Bir belediye otobüsünde çekildiği öne sürülen ses kayıtlarına, balyoz sanığı iki lise öğrencisi şu konuşmaları yapıyor;

Ç.D- Hacım var ya derslerden böh geldi ressmen yaa. Kuscam birazdan, bildiin kusucam olumm. Sen tabi kopmaktan motoru çalıştırıp olayı algılayamıyosun ama durum öle diiğğiil.

D.H- Kankito bak var ya ben o tarz bi issan diğilim

Ç.D- Ne ayaksın sen ya ne tarsın?

D.H- Ben diğer tarz bi insanımmm. Herşeyden önce, her gün kop kop'ta diğilim senin gibi. Arada bi gidiyomm ortamlara yanee ortalığı yıkıyorum anladın mı, bildiğin yıkıyorum. Face de 9000 tane friend'im var benimmm. Kankilerin kadar konuş bee...

Ç,D- Onların yarısı Fake yada bot olmasın yihehaaa...

Ses kayıtları durumun vehametini ortaya koyar nitelikte. Öte yandan THA muhabirleri de konunun peşini bırakmayacakalarını açıkladı.

THA( T Haber Ajansı) Güçlü, gözü kara, taraflı, delikanlı haber.

(Netekim taraf olmayan bertaraf olur)

Tuba Olğaç - On5yirmi5.com

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git (MİZAH) Son Dakika Haberleri
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.