Gezen'den Ak Parti'ye oy verenlere yeni hakaret!

AK Partililere yönelik ağır küfürler ve hakaretler savuran tiyatrocu Müjdat Gezen'den seçmene yeni hakaretler. Gereksiz ve lüzumsuz konuşan adam bi sus artık.

MİZAH .
gezenden ak partiye oy verenlere yeni hakaret!

Seçim öncesinde Halk TV'de AK Partililere ağır küfürler ve hakaretler yönelten tiyatrocu Müjdat Gezen, Sözcü gazetesine seçim sonuçlarını değerlendirdiği söyleşisinde üslubunu değiştirmedi.

"MERCİMEĞE, ÇEYREĞE OY VERECEKSİN.."

Seçmenin iradesini değersiz bulduğunu ifade eden Gezen, "Seçim sonuçlarını nasıl değerlendiriyorsunuz?" sorusuna verdiği cevapla şaşırtmadı.

Vallahi değerlendirilecek bir tarafı yok bu işin. Çok değersiz buluyorum. Çünkü bizde de herhalde kabahat var. Hep kabahati başkalarında aramaktansa bizde de kabahat var. Ama %49,5 oy verenler bu vebalin altındadır. Bir kişinin burnu kanasa bunun ortağıdırlar. Bundan sonra top onlarda. Buyrun %49,5 oyu verdiniz ama olanları görmektesiniz. Yalnız siyasi partileri, yalnız iktidara suçu yüklemekle olmaz onları iktidara getirenlerin hiç mi suçu yok? 'Avantayı alacaksın mercimeğe, 300 liraya çeyrek altına oyları vereceksin, ondan sonra da senin hiç günahın olmayacak' böyle bir şey yok. Artık onlar da vebal altındadır.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Gezen'den Ak Parti'ye oy verenlere yeni hakaret!
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.