Cem Yılmaz'dan Ağaoğlu esprisi!

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, işadamı Ali Ağaoğlu'nun son reklam filminin diline fena doladı.

MİZAH .
cem yılmazdan ağaoğlu esprisi!

Geçtiğimiz mart ayında manken Ahu Yağtu'yla evlenen ve ağustos ayında da baba olan Cem Yılmaz, sahne gösterilerine düğünü, evliliği ve oğlu Kemal'le ilgili espriler de ekledi.

Önceki akşam TİM Show Center'da sahneye çıkan Cem Yılmaz, düğününü anlatırken seyircileri kahkahaya boğdu. “Bir düğün ne kadar sofistike hazırlanırsa hazırlansın, gittiği yer belli; sonunda göbek atıp halay çekiyorsun” diyen ünlü komedyen, düğününde Tarkan'ın da göbek attığını söyledi. Yılmaz, basında çıkan haberlerde oğlundan 'Kemal bebek' diye bahsedilmesini de ti'ye aldı: “Kemal Bebek deyince sanki Fatoş Oyuncak üretmiş gibi oluyor. Kemal Bebek, satışları iyi gidiyor!” Şovunda Ali Ağaoğlu'nun reklam filmini de diline dolayan Yılmaz, “Bu değil, bu değil, bu hiç değil” sözleriyle seyircisini güldürdü.

EVLİLİĞİ TAVSİYE EDERİM

Ahu Yağtu ile geçtiğimiz mart ayında nikâh masasına oturan Cem Yılmaz, “Evlilik güzel şey, tavsiye ediyorum, ben çok mutluyum” diye konuştu.

Gazeteciler.com

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Cem Yılmaz'dan Ağaoğlu esprisi!
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.