Yeni bir mizah dergisi: HACAMAT!

Mizah dergilerine yeni bir tanesi eklendi. İlk sayısı 4 Mart 2015 tarihinde bayilerdeki yerini alan Hacamat Mizah Dergisi haftalık olarak yayınını sürdürecek ve her Çarşamba bayilerde olacak.

MİZAH .
yeni bir mizah dergisi: hacamat!

Hacamat dergisinin Yayın Yönetmeni Faruk Günindi yaptığı açıklamada Türk toplumunda doğal olarak birbirinden farklı kafaların bulunduğunu; ancak bu kafaların bazılarına acilen Hacamat yapmanın gerektiğini söyledi.

Hacamat'ın bu kafalarda anlayış ve düşünce sağlığını iyileştireceğini de sözlerine ekleyen Günindi Hacamat Mizah Dergisinin gündeme dair insanımızın özlediği çıkışlar yapacağını belirtti. Aynı zamanda Hacamat çizerlerinden olan Faruk Günindi Hacamat kelimesinin etkili, pratik ve sünnet bir tıbbi uygulamanın da ismi olduğunu, Hacamat Mizah Dergisinin iyileşmelere vesile olacağını umduklarını" söyledi.

Hacamat Mizah Dergisi’nin Yayın Danışmanı Asım Gültekin Charlie Hebdo olaylarından sonra Türkiye’de “yerli” duyarlıklara sahip, insanımızın değerlerine düşmanlık etmeyen haftalık bir mizah dergisinin eksikliğinin kendisini çok fazla hissettirmeye başladığını belirtti. Bu olayla ülkemizde mizah dergiciliğindeki tek tipleşmenin de açıkça görülür hale geldiğini söyledi. Hacamat Mizah Dergisi’nin mizah dergiciliğine “temiz kan” getirmek niyetinde olduğunu; insanımıza “kendisini sürekli yenileme ihtiyacını hissettirmek” istediklerini sözlerine ekledi.

Hacamat Mizah Dergisi her Çarşamba bayilerde.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Yeni bir mizah dergisi: HACAMAT!
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.