Ahmet Hakan'dan Tayyip Erdoğana: 'Küs değildik ki' diye mırıldandım, duydu mu bilmiyorum

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kendisine "Bu bir barış tespihi” diyerek bir tespih hediye ettiğini söyledi. Hakan, "Küs değildik ki" diye mırıldanarak tespihi aldığını söyledi.

KÜLTÜR SANAT .
ahmet hakandan tayyip erdoğana: küs değildik ki diye mırıldandım, duydu mu bilmiyorum

İstanbul'da Vahdettin Köşkü'nde önceki gün akşam Erdoğan'la yapılan canlı yayına dair detayları paylaşan Hakan, program sonundaki tespih anekdotunu aktardı.

 

Hakan, bugünkü köşe yazısında, "Program bitti... Cumhurbaşkanı Erdoğan, cebinden iki tespih çıkardı. Birini Salih Nayman’a verdi, diğerini de bana... Bana tespih verirken şakayla karışık 'Bu bir barış tespihi' dedi. Ben de 'Küs değildik ki' falan diye mırıldandım. Duydu mu, duymadı mı, artık orasını bilemiyorum" diye yazdı.

 

MODERATÖRLÜK KONUSU

"Ben diyeyim 10 yıl sonra... Siz deyin 15 yıl sonra... İlk kez Cumhurbaşkanı Erdoğan’a bir programda soru sorma fırsatı buldum" diyen Hakan, hazırladığı tüm soruları yönelttiğini de belirtti.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın programdan önce 'Moderatör kim olacak?' diye sorduğunu söyleyen Hakan, "Moderatörlük malum ateşten bir gömlek... Biz çoktan o gömleği Işıl Açıkkar’a giydirmeye karar vermiştik. Erdoğan bunu öğrenince... Salih Nayman ve benim biraz uyanık davrandığımızı anladı ve 'vay vay vay' der gibi baktı yüzümüze..." ifadesini kullandı. 

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Ahmet Hakan'dan Tayyip Erdoğana: 'Küs değildik ki' diye mırıldandım, duydu mu bilmiyorum
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.