Ahmet Hakan: Fırsatçılar hakkında üç önerge veriyorum

İKTİDAR diyor ki:

KÜLTÜR SANAT .
ahmet hakan: fırsatçılar hakkında üç önerge veriyorum

İKTİDAR diyor ki:

*

“Fırsatçılar var. Bu fırsatçılar millete, devlete, hükümete operasyon çekiyorlar. Amaçları hem Türkiye’yi zaafa uğratmak, hem de kârlarına kâr katmak... Biz işte bu hain planı bozmak için tanzim satışları devreye soktuk. Tanzim satışlarla hem vatandaşa ucuz sebze meyve satıyoruz hem de fırsatçıların estirdiği terörle mücadele ediyoruz.”

*

Üç soru önergesini, işte tam bu noktada veriyorum:

*

- ÖNERGE BİR: Kimdir bu fırsatçılar? Elle tutulur, gözle görülürler mi? Somut mudurlar?

- ÖNERGE İKİ: Eğer somutlarsa... Neden bu fırsatçılara operasyon üstüne operasyon çekilmiyor? Suç değil mi bunların yaptıkları?

*

- ÖNERGE ÜÇ: Devlet neden fırsatçılık suçunu engelleyecek mekanizma kurmak yerine fırsatçıyla rekabete girişiyor?

 

CHP KAYBETMEYE MAHKÛM, ÇÜNKÜ...

KAYBETMEYE MAHKÛM ÇÜNKÜ...

“Kadıköy’de kimi aday yapalım, Bakırköy’de kimi aday yapmayalım” konusunda sergiledikleri enerjinin binde birini bile... Meyve/sebze fiyatındaki artış konusunda sergilemediler, sergilemiyorlar!

*

KAYBETMEYE MAHKÛM ÇÜNKÜ...

İktidardakiler, pazardaki fiyat artışının nasıl bir siyasi etkiye yol açacağını hesaplayarak tanzim satış fikriyle durumu lehine çevirmeye çalışırken... CHP’nin içinde sadece ve sadece aday kavgası var!

*

KAYBETMEYE MAHKÛM ÇÜNKÜ...

Tanzim satış uygulamasını CHP’li belediyeler eliyle devreye sokarak hükümete gol üstüne gol atmak yerine... Birbirlerine karşı bildiriler yayınlayıp... Sadece ve sadece parti içi goller atmakla meşguller!

 

ATEİSTLE TARTIŞMAKTAN KORKMA GENÇ KARDEŞİM!

NURETTİN Yıldız isimli sözde hoca, gençlere şöyle seslenmiş:

*

“Genç kardeşlerimi görüyorum. Filanca ateistle oturup tartışıyor, onu imana davet etmek istiyorlar. Emin olun bu çok büyük bir tehlikedir. Şunu çok iyi bilesiniz genç kardeşlerim. Elektriğe yakalanmış birisini kurtaran da elektriğe yakalanmış olur. Sizin bu birikiminiz, bu yaşınız bir ateistin sorularına değil cevap vermek, onu düşünmek bile sizin için öldürücüdür. Onu kurtarmayı boş verin. Kendiniz dimdik kalın.”

*

Ben de gençlere şöyle sesleniyorum!

*

“Genç kardeşlerim! Ateistlerle tartışmaktan asla kaçınmayın! İnancınıza güvenin. Sizin ateistlerle tartışmanız sizin için tehlike olmamalı. Ateistlerin sizinle tartışması ateistler için tehlike olmalı. Genç kardeşim! Eğer imanın sorularla azalıyorsa, bırak azalsın. Düşünmekle azalıyorsa, bırak azalsın. Soruyla, düşünmekle iman azalmaz kardeşim! Eğer öyle olsaydı Allah sürekli ‘Niye akıl etmiyorsunuz? Niye düşünmüyorsunuz?’ diye uyarıda bulunmazdı. İnanmayana inancınla meydan okumaktan korkup çekinirsen... Asla dimdik kalamazsın!”

Devamı İçin

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Ahmet Hakan: Fırsatçılar hakkında üç önerge veriyorum
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.