Murat Kelkitlioğlu: Pensilvanya'dan yeni talimat

Özellikle 15 Temmuz işgal girişimi sonrası yürütülen kararlı mücadele ile her geçen gün kan kaybeden FETÖ kendilerinden kopan ve yeni kazanmak istedikleri kişilerle ilgili farklı yöntemler geliştirmeye başladı .

KÜLTÜR SANAT .
murat kelkitlioğlu: pensilvanyadan yeni talimat

AVA GİDİN AVLAYIN

Özellikle 15 Temmuz işgal girişimi sonrası yürütülen kararlı mücadele ile her geçen gün kan kaybeden FETÖ kendilerinden kopan ve yeni kazanmak istedikleri kişilerle ilgili farklı yöntemler geliştirmeye başladı. Telaşa kapılan Pensilvanya’daki teröristbaşı örgütün saha sorumlularına mesaj üstüne mesaj gönderiyor.

FETÖ başının son mesajı ise ‘ava gidin avlayın’ başlığı altında. Pensilvanya’dan gönderilen mesajlarda; özellikle sahada faaliyet gösteren örgüt mensuplarının, küçük gruplar halinde ve dikkat çekmeyecek şekilde sosyal faaliyet görüntüsü altında aktivitelere katılmaları isteniyor. 

Mali sıkıntı içinde olduğu talimatlarına da yansıyan teröristbaşı güç kazanmak için gönderdiği mesajında, “Sahada adeta insan avına çıkın. Futbol sahasında antrenman yaparak kendinize oyun kuracağınız ekipler belirleyin. Tenis oynayın. Maliyet getirmemesi için ücretsiz kurslara katılın. Kendimize çekebileceğimiz kişileri tespit edin. Gerekiyorsa aile ortamına girin” diyor. 

Teröristbaşının talimatları bunlarla sınırlı değil.

Memleketi ABD’de bile güç kaybettiğinin farkında olan hain, homurdanmaya başlayan örgüt mensuplarını motive etmek için de büyük çaba sarf ediyor. A takımına gönderdiği şu mesajda da yaşadığı sıkıntı çok net bir şekilde görülüyor:

“Farklı alanlarda bizden olmayanlarla bir araya gelin. Sürekli gaybubet ortamında yalnız olmaktan şikayetler oluyormuş, bu kişileri motive edecek kitaplar okutulsun. Özellikle benim sohbetlerim dinletilsin”.

Mesajları görüyorsunuz! Sonunun geldiğinin farkında olan teröristbaşının son çırpınışları.

***

Devamını Oku 

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Murat Kelkitlioğlu: Pensilvanya'dan yeni talimat
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.