Yılmaz Özdil: Talihsiz papağan

Sayın ahalimizden en çok mesaj alan yarışmacı “gelin” oldu, sayın ahalimizin en beğendiği damadı uyuşturucu komasından ölü buldular .

KÜLTÜR SANAT .
yılmaz özdil: talihsiz papağan

Sayın ahalimizden en çok mesaj alan yarışmacı “gelin” oldu, sayın ahalimizin en beğendiği damadı uyuşturucu komasından ölü buldular.
Kaynana Semra “asker kızıyım, şehit verdim” dedi, kaynana Semra’yı “şehit anası” ilan ettiler, tabuta Türk Bayrağı sardılar.
Fatih Camisi’ndeki cenaze töreninde izdiham oldu, sayın ahalimiz tabutla fotoğraf çektirebilmek için birbirini ezdi, cenaze namazında en önde durabilmek için yumruklaşmalar oldu.
Televizyonlar kesintisiz dörder saat canlı yayın yaptı, muhabirler geniş açı alabilmek için minareye çıktı.
Kayınpeder genç sevgilisiyle geldi, musalla başında tekme tokat kavga çıktı, polis copla dağıttı, kaynana bayıldı, kalabalıktan bunalan hıyartonun biri “bomba varr” diye bağırdı, panik çıktı, arbedede yaralananlar oldu.
Akşam ana haber bültenleri bu haberle başladı, bu haberle bitti, ana haber bültenlerinde toplam 97 dakika yeraldı.

O kadar şarkı yarışması yapıldı, sayın ahalimiz tarafından en çok kim sevildi? Bayhan…
Aslında başlangıçta o kadar çok sevilmiyordu, yarışmanın ilerleyen haftalarında amcasının oğlunu öldürdüğü, cinayetten hapis yattığı, çıkınca birini bıçakladığı, polis tarafından arandığı ortaya çıktı, aniden kıymete bindi, rekor sayıda oy almaya başladı.
Asrın liderimiz bile “ailece Bayhan’ı destekliyoruz” açıklamasında bulundu.
Final gecesi açık olan her 100 televizyonun 61’inde Bayhan vardı, Dünya Kupası’ndaki Brezilya-Türkiye milli maçını bile geçmişti.
Bilahare, polisle silahlı çatışmaya giren otomobilde yakalandı, “bana komplo kuruldu” dedi, esrar bulundurmaktan yargılandı.

Devamını Oku 

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Yılmaz Özdil: Talihsiz papağan
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.