Mustafa KOÇOĞLU: SANA SESLENİYORUM

Konuşsana ey dilim , hala ne bekliyorsun. Sen sustukça alevleniyor düşüncelerim. Kül olup bitiyor, uzaklaşıyorum kendimden. Tanıyamaz oldum artık sesimi.

KÜLTÜR SANAT .
mustafa koçoğlu: sana sesleniyorum

Konuş ey dilim. Susma artık, ses kat düşüncelerime. Bir çığlık olsun aklımdan geçenler. Öyle bir yankılansın ki boşlukta, kalmasın etrafımda kulağı bozuklar. 


Konuşsana ey dilim , hala ne bekliyorsun. Sen sustukça alevleniyor düşüncelerim. Kül olup bitiyor, uzaklaşıyorum kendimden. Tanıyamaz oldum artık sesimi.


Suskunluğun nedendir bilmem ama bence artık konuşmalısın. Konuşmalısın diyorum çünkü sen sustukça hayallere dalıyorum . Bunun neresi kötü deme hemen. Yok hayaller olmazsa hayatlar da olmaz gibi afilli sözler de etme. Susacaksan eğer, tam sus bari. Arafta bırakma beni.


Gerçi sende haklısın. Yaşantın kadar konuş dediğim için bu suskunlukların. Sende benim gibi mağdurusun hayallerin. Gerçeğin lezzetine bir türlü eremedin.  Çok büyük görünen ama aslında bi o kadar küçük olan o hayal dünyasında işlevini kaybettin. İstiyorum diyemedin mesela, veyahut istemiyorum...


Sanırım artık senden vazgeçtim. Çünkü seni konuşturacak inanca sahip değilim. Dedim ya ; alevlendi ve kül oldu, bir bir öldü düşüncelerim. 

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Mustafa KOÇOĞLU: SANA SESLENİYORUM
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.