Selvi: Erdoğan başkan adaylarına taktik verdi

Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi, AK Parti tarafından cumartesi günü düzenlenen tanıtım toplantısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın adaylara birtakım taktikler verdiğini ifade etti.

KÜLTÜR SANAT .
selvi: erdoğan başkan adaylarına taktik verdi

Abdulkadir Selvi, "Erdoğan hangi taktikleri verdi?" başlığıyla yayımlanan yazısında "Aday tanıtımında dikkatinizi çekmiştir. Erdoğan adayları tanıttıktan sonra belediye başkan adayı, milletvekilleri, varsa eski belediye başkanı ve il yönetimini hemen bırakmıyor, onlara bir şeyler söylüyordu" dedi.

"Merak ettim, Erdoğan'ın ne söylediğini sordum. İllerin özelliğine göre değişiklik olmakla birlikte 'Daha fazla oy almak için planlama yapın. İyi çalışın. Bir oy, bir oydur' talimatını vermiş" ifadesini kullanan Selvi, şöyle devam etti:

— Muhalefet liderleri henüz adaylarını belirlemedi ama Erdoğan takımını hazırladı, taktiklerini verdi, şimdi maça çıkmaya hazırlanıyor.

 
Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Selvi: Erdoğan başkan adaylarına taktik verdi
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.