Kulis: AK Parti'de İzmir için konuşulan isimler arasında Nihat Zeybekci de var

Hürriyet yazarı Deniz Sipahi, AK Parti kulislerinde İzmir Büyükşehir Belediyesi için konuşulan isimler arasında eski Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci'nin de bulunduğunu söyledi.

KÜLTÜR SANAT .
kulis: ak partide izmir için konuşulan isimler arasında nihat zeybekci de var

Deniz Sipahi, "En çok bu isimler konuşuluyor" başlığıyla yayımlanan yazısında "En son kulis bilgisi AK Parti’den geldi" ifadesini kullandı.

 

"Mahmut Özgener’in siyasete girmeme düşüncesinde olmasından dolayı kulislerde adı geçenlerin dışında bir arayışın olduğu söyleniyor" diyen Sipahi, şöyle devam etti:

— Bir dönem Süleyman Soylu’nun İzmir adaylığı bile konuşulmuştu. Ama bu olasılığın azaldığı söyleniyor. Kulislerde yine kamuoyunun yakından bildiği bir isim dolaştı geçenlerde… O da Ekonomi eski Bakanı Nihat Zeybekci… Zeybekci’nin hem belediye, hem bakanlık tecrübesini hatırlattılar. Ege’yi iyi bildiği, bakanlığı döneminde İzmir’e defalarca geldiği, kentin sorunlarına hakim olduğu söylendi.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Kulis: AK Parti'de İzmir için konuşulan isimler arasında Nihat Zeybekci de var
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.