Aile İçi İletişim Kopukluğu Hakkında Avrasya Elazığlılar Derneği'nden trajikomik Tiyatro

Ailede kadın ve erkeğe şiddet konusunun işlendiği trajikomik tiyatro oyunu hakkında, Avrasya Elazığlılar Derneği güzel bir çalışmaya imza attı. Bu pazar günü gösterilecek oyuna önemli bir katılım bekleniyor.

KÜLTÜR SANAT .
aile içi iletişim kopukluğu hakkında avrasya elazığlılar derneğinden trajikomik tiyatro

Dünyanın devasa derdi haline gelen ve her geçen gün her toplum içinde kanser virüsü gibi hızla yayılan AİLE İÇİ İLETİŞİM KOPUKLUĞUNUN SONUCU OLAN AİLEDE KADIN VE ERKEĞE ŞİDDET KONUSUNUN işlendiği traji komik tiyotro oyununa MERKEZİ İstanbul Esenyurt 'da bulunan AVRASYA ELAZIĞLILAR DERNEĞİ parmak bastı. Kanayan bir yaraya tedavi konusunda açık reçete sunan, Avrasya Elazığlılar Derneği Başkanı, "BiÇare" ŞİDDETE HAYIR KONULU TİYATRO oyununu Abdullah ŞEKEROĞLU yazdı ve yönetiyor:" Toplumda sükütu, huzuru ve barışı sağlamak için lütfen oyunumuzu izleyin" diyor. BiÇare bu pazar(28.07.19) saat :20:30'da Kartal ilçesinde HASAN ALİ YÜCEL KÜLTÜR MERKEZİNDE ücretsiz olarak sahnelenecek.

 

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Aile İçi İletişim Kopukluğu Hakkında Avrasya Elazığlılar Derneği'nden trajikomik Tiyatro
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.