DÜN GECE DÜŞEN BOMBA YÜKLÜ TANKSAVAR ABD İHA’SI NEREYE GİDİYORDU?

ABD’ye ait bomba yüklü, tanksavar insansız hava aracı İHA dün gece saat 22.30 sularında İncirlik Hava Üssü’nden havalandıktan kısa bir süre sonra Ceyhan ilçesine bağlı Çokçapınar Mahallesi sınırları içerisinde soya ekili bir tarlaya düştü. Mühimmat yüklü olmasına rağmen çok şükür ki korkulan olmadı.

KÜLTÜR SANAT .
dün gece düşen bomba yüklü tanksavar abd iha’sı nereye gidiyordu?

ABD’ye ait bomba yüklü, tanksavar insansız hava aracı İHA dün gece saat 22.30 sularında İncirlik Hava Üssü’nden havalandıktan kısa bir süre sonra Ceyhan ilçesine bağlı Çokçapınar Mahallesi sınırları içerisinde soya ekili bir tarlaya düştü. Mühimmat yüklü olmasına rağmen çok şükür ki korkulan olmadı.                                                   Kaynak:   Milliyet.com.tr  / 18.08.2017 

Gecenin o saatinde ABD’ye ait bomba yüklü tanksavar İHA(İnsansız Hava Aracı) nereye gidiyordu?

Düşmemiş olsaydı farkına varabilecek miydik?

Türk makamlarından uçuş izni alınmış mıydı?

Bu ve benzeri uçuşlar sürekli yapılıyor mu? Yarın öbür gün ansızın ve gecenin bir vaktinde askerlerimizin ya da herhangi bir cephaneliğimizin veya bir yerleşim yerimizin üzerine bomba yağdırırlarsa ne yaparız?

Bunları düşündünüz mü?

Kara gücü olarak kullandığı PKK’nın Suriye kolu PYD’yi müttefikim diye kabul eden ve destekleyen(1000 tırın üzerinde modern silahlarla donattığı ve her türlü şartlarda savaş yapabilmeleri için eğitim verdiği), ABD’nin ve NATO’nun neyine güveniyoruz?

Suriye’de ve Irak’ta ABD ile taşeronlarıyla savaşmıyor muyuz?

27 Mayıs, 12 Eylül Darbelerinin ve 28 Şubat Postmodern Darbesi ile 12 Mart Muhtırasının arkasında NATO ve ABD yok muydu?

Son olarak 15 Temmuz Hain Darbe Girişiminin arkasında da ABD-NATO değil miydi?

Basında çıkan haberlere göre 15 Temmuz 2016 Hain Darbe Girişiminin hazırlık aşamasında 16-20 civarında toplantının yapıldığı yer İncirlik Üssü değil miydi? O gece Meclisi, Genel Kurmayı, Emniyeti, Özel Kuvvetleri, Cumhurbaşkanlığı Külliyesini, askerleri, polisleri ve silahsız halkı bombalayan jetlerin yakıt ikmalleri İncirlik Üssü’nden kaldırılan tankerlerle yapılmadı mı?

O halde; Türkiye’deki NATO ve ABD Üsleri niçin kapatılmıyor?

İNCİRLİK ÜSSÜ KAPATILSIN…

 

UMRAN KÜLTÜR VE  MEDENİYET HAREKETİ

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git DÜN GECE DÜŞEN BOMBA YÜKLÜ TANKSAVAR ABD İHA’SI NEREYE GİDİYORDU?
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.