Genç Öncüler ''Kısadan Hisse Kısa Film Günleri'nde'' Ödüller Sahiplerini Buluyor...

Bu yıl 4. sü düzenlenen Genç Öncüler Gençlik hareketinin organize ettiği, Kısadan Hisse Kısa Film Günleri'nde kazananlar belli oluyor. Törenin yapılacağı tarih ve yer belli oldu.

KÜLTÜR SANAT .
genç öncüler kısadan hisse kısa film günlerinde ödüller sahiplerini buluyor...

Lansmanı 7 Kasım'da Topkapı Sosyal Tesisleri'nde yapılan yarışmada sona gelindi. Genç Öncüler Gençlik Hareketi'nin bu sene 4. sünü düzenlediği ve bu sene yeni bir format kazanarak KISADAN HİSSE KISA FİLM GÜNLERİ ismini alan yarışmanın ödül töreni programı belli oldu. 

Bayrampaşa Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi'nde 7 Nisan 2019 saat 20:00'de başlayacak olan ödül töreninin tam bir şölen havasında geçmesi bekleniyor.

Bu sene ''Birlikte Yaşama Kültürü'' konusunu tema alan yarışmada, Jüri tarafından belirlenen 10 filme toplamda 30 bin TL ödül dağıtılacak. Birincilik ödülü olarak 10 bin TL verilecek olan yarışmada diğer ödüller ise şöyle;

Birincilik Ödülü için:    10.000 TL

İkincilik Ödülü İçin:      7.000 TL

Üçüncülük Ödülü İçin: 4.000 TL

Jüri Özel Ödülü İçin:    2.000 TL

Genç Öncüler Özel Ödülü İçin: 2.000 TL

5 Adet Mansiyon Ödülü İçin: 1.000'er TL  

Kısadan Hisse Kısa Film Günleri'nin Jüri üyeliklerini ise Türkiye'nin önemli yönetmenlerinden Nazif Tunç, oyuncu ve senarist Görkem Yeltan, gazeteci yazar Gülcan Tezcan, akıllara Ekmek Teknesi dizisinde ki Ölü karakteriyle kazınmış olan usta oyuncu Mehmet Usta ve film yapımcısı Sinan Sertel yapıyor.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Genç Öncüler ''Kısadan Hisse Kısa Film Günleri'nde'' Ödüller Sahiplerini Buluyor...
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.