Kütahya’da Doğu Rüzgârı Esecek

Kütahya Belediyesi ‘Bu Toprağın Ezgileri’ programı kapsamında her ay müzik alanında usta isimleri Kütahyalılar ile buluşturmaya devam ediyor. Belediye, 15 Aralık Cuma Günü klarnet virtüözü Göksel Baktagir’i konuk edecek. 2017 yılı Cumhurbaşkanlığı Kültür Sanat Büyük Ödülüne ‘Müzik’ alanında layık görülen Göksel Baktagir ‘Doğu Rüzgârı’ konseriyle kulakların pasını silecek.

KÜLTÜR SANAT .
kütahya’da doğu rüzgârı esecek

Kütahya Belediyesi kültür sanat etkinliklerine doludizgin devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Prof.Dr İlber Ortaylı’yı konuk eden belediye bu hafta da başka bir ismi Kütahya’da ağırlayacak. 15 Aralık Cuma günü Hezar Dinari Kültür Mekezi’nde klarnet virtüözü Göksel Baktagir ‘Doğu Rüzgarı’ konseriyle Kütahyalı sevenlerine unutulmaz bir gece yaşatacak. 17 Aralık Pazar günü sergilenecek ‘Üzgün Tilki’ çocuk tiyatrosu ile kültür sanat dolu bir hafta daha geride kalacak.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Kütahya’da Doğu Rüzgârı Esecek
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.